نمناک اخبارفرهنگ و هنر بازیگر نقش بتمن از دنیا رفت + تصاویر
بازیگر بتمن ، بازیگر فیلم بتمن و رابین
بازیگر نقش بتمن در سن 51 سالگی در یک صانحه در یکی از اتوبان های ایالات غرب از دنیا رفت. او در آخرین روزهای عمرش به دیدار کودکان بیمار رفته بود که تصاویر این دیدار را می بینید.
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1394

درگذشت بازیگر بتمن

تلگراف نوشت:بتمن از دنیا رفت.

بازیگر نقش بتمن

بازیگر نقش بتمن

رابینسون 51 ساله که سالها بود با لباس مبدل برای دیدن کودکان بیمار و سرطانی به مراکز درمانی و نگهداری این کودکان می رفت سه روز پیش در یک حادثه در اتوبان دچار حادثه شد و از دنیا رفت. او که صبح روز آخر برای ملاقات به یکی از بیمارستان های ایالات غرب رفته بود در مسیر بازگشت تعدادی از لباس های مبدل بت من را به کودکانی که در پمپ بنزین در اطراف خودروی بت من تجمع کردند هدیه داد  و به راه خود ادامه داد.

بتمن در کنار کودکان

بازیگر نقش بتمن

بازیگر نقش بتمن در کنار کودکان بیمار

دقایقی بعد وی به خاطر مشکل موتور ماشین مجبور شد در بزرگراه بایستد و رانندگان پشت سرش با مشاهده این جریان چراغ های خطر خود را روشن کردند.

 وی در خط میانی و تا حدودی متمایل به خط سبقت ایستاده بود و قصد داشت موتور را چک کند که یک تویوتا کمری با سرعت به اتومبیل وی خورد و منجر به مرگ رابینسون 51 ساله شد.

بتمن

علت مرگ بازیگر نقش بتمن

بازیگر نقش بتمن از دنیا رفت + تصاویر

بازیگر نقش بتمن از دنیا رفت + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 34
منبع : نمناک - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 31 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف