بازیگر نوجوان متری شیش و نیم

داستان انتخاب بازیگر نوجوان متری شیش و نیم! + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1398کد مطلب : 74144زمان مطالعه : 3 دقیقه
سعید روستایی کارگردان فیلم سینمایی متری شیش و نیم با انتشار پستی داستان حضور یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم را روایت کرد.

درخشش بازیگر نوجوان متری شیش و نیم در اولین نقشش

متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی یکی از فیلم های در حال اکران سینماهای کشور است که از 26 اسفند 97 اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

سعید روستایی که تجربه ساخت فیلم موفقی چون ابد و یک را در کارنامه هنری اش دارد این بار با فیلم متری شیش و نیم در سینماهای کشور روی پرده رفت. این کارگردان جوان با انتشار پستی درباره انتخاب بازیگر نوجوان متری شیش و نیم توضیح داد.

روایت کارگردان متری شیش و نیم از انتخاب بازیگر نوجوانش

سعید روستایی کارگردان جوان متری شیش و نیم با انتشار پستی درباره انتخاب یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم توضیح داد.

یوسف خسروی

داستان بازیگر شدن یوسف خسروی نوجوان متری شیش و نیم

سعید روستایی با انتشار این عکس از یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم نوشت : از صدها بازیگر نوجوان تست گرفته بودیم ولی به نتیجه دلخواه نرسیده بودیم تا اینکه یک روز یکی از اقوام بچه های تدارکات با بچه ش اومده بودن دفتر که ما در کمال نا امیدی تصمیم گرفتیم از اون بچه که مهمان ناخوانده بود تست بگیریم. با یوسف حرف زدیم و دوربین رو روشن کردیم و تست شروع شد. در کمتر از یک دقیقه مطمئن شدیم خودشه، دقیقن مثل روزی که مهدی قربانی بازیگر پسربچه ابدویک روز رو انتخاب کردم. انگار خدا فرستاده بودش برای ما. با خوشحالی اعلام کردیم بازیگر نقش پسر بچه پیدا شد و به پدرش هم گفتیم و اون هم خیلی خوشحال شد اما موقع خداحافظی یوسف اومد توی اتاق من در رو بست و گفت:“می شه با سرنوشت من بازی نکنید؟

گفتم مگه من چی کار کردم؟ چرا این حرفو می زنی؟ گفت نمیخوام بازیگر بشم، من می خوام فوتبالیست بشم.”

انقدر قاطع و مصمم گفت که تنها جوابی که می تونستم بهش بدم، جوابی بود که اون می خواست! یعنی باشه. هر طور راحتی!

تشکر کرد و رفت و ما باز هم شروع کردیم به تست گرفتن. دو سه روز گذشت و ما به نتیجه نمی رسیدیم که یک روز یهو دیدم یوسف با پدر نازنینش توی دفتر ظاهر شد و گفت من حاضرم اون نقش رو بازی کنم. نمی دونستم باید خوشحال باشم یا از اینکه یه پسر بچه 10 ساله داره با منت میگه حاضره تو فیلمم بازی کنه، ناراحت باشم! گفتم چی شد نظرت عوض شد؟ گفت به خاطر مامانم. گفتم نمیخوام. من کسیو میخوام که عاشق بازی گری و سینما باشه.

گفت مامانم کمی ناراحتی روحی داره و عاشق ابدو یک روزه گفته اگر تو فیلم شما بازی کنم حالش خیلی بهتر میشه. کمی مکث تو نگاه نافذش و بلافاصله شروع تمرین و تست گریم و بازی مقابل نوید و پیمان و عمو فرهاد. هر دفعه توی اون شرایط سخت با سوالایی که می پرسید و تمرکزی که می کرد و بازی ای که ارائه می داد نبوغ و هوشش رو بیشتر به رخ می کشید و نتیجش شد همین چیزی که توی فیلم می بینید. فیلم که تموم شد گفت من عاشق بازی گری و سینما شدم. منتظرم که دوباره باهم کار کنیم.

تمامی عکس های متری شیش و نیم:شجاعی جان

بازیگران متری شیش و نیم

یوسف خسروی و بازیگران متری شیش و نیم در جشنواره فجر

نوید محمدزاده ، پیمان معادی ، فرهاد اصلانی و پریناز ایزدیار به عنوان بازیگر اصلی در فیلم متری شیش و نیم به ایفای نقش پرداختند و یوسف خسروی در اولین تجربه بازیگری در کنار هنرمندانی جلوی دوربین رفت که از همگی از چهره های شناخته شده دنیای هنر هستند.

یوسف خسروی

یوسف خسروی بازیگر نوجوان متری شیش و نیم در جشنواره فجر

یوسف خسروی بازیگر نوجوان فیلم متری شیش و نیم کیست؟ + تصاویر

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : صفحه شخصی سعید روستایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی