نمناک اخبارفرهنگ و هنر بازیگر مشهور سریال پژمان تهدید شد!
سام درخشانی ، سریال پژمان
سام درخشانی بازیگر سریال پژمان که از شبکه سه سیما در حال پخش می باشد از سوی یک ماهنامه تهدید به سوء استفاده شد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1392

 «سام درخشانی» در گفت وگو با فارس گفت:در عرصه مطبوعات عده ای اندک برای کار دیگری آمده اند و فکر می کنند با تهدید ما بازیگران که چهره های فرهنگی کشورمان هستیم می توانند از ما سوء استفاده کرده و از این طریق هم سودجویی کنند.

سام درخشانی و پژمان جمشیدی در سریال پژمان 

 
وی ادامه داد:من به تازگی از سوی یک ماهنامه تهدید شدم که باید با آنها مصاحبه کنم و وقتی با مخالفتم روبرو شدند بدون اطلاع من اقدام به استفاده از عکس هایم آن هم به نیت تخریب کردند.
 
درخشانی تصریح کرد:این موضوعی است که نه تنها برای من بلکه برای بسیاری دیگر از هنرمندان از طریق ماهنامه صورت گرفته ولی من کوتاه نمی آیم و با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این باره صحبت کرده ام و در حال حاضر نیز از این مجله شکایت کرده ام.
 
وی افزود:یک شب سردبیر این نشریه به من پیامک تهدید آمیزی با این مضمون فرستاد «آقای درخشانی، با توجه به درخواست های متعدد مخاطبان نشریه ما، دوست داریم با شما گفت و گو کنیم، در صورت عدم همکاری مجبور می شویم از عکس ها و گفت و گوهای قدیمی شما استفاده کنیم!» البته که این پیامک هیچ تاثیری در تصمیم من نگذاشت، ولی به من ثابت کرد قرار نیست در شیوه برخورد این رسانه با هنرمندان تجدید نظری اتفاق بیفتد. پیش از این وقتی پای حرف های خیلی از همکارانم می نشستم، آنها نیز از برخوردهای زننده سردبیر این نشریه برایم گفته بودند، اما باور نمی کردم تا اینکه به عینه این اتفاق را دیدم.
 
درخشانی توضیح داد:یک روز بعد از تمرین در باشگاه به کنار کیوسک روزنامه فروشی آمدم و ناگهان دیدم صورت من و پژمان جمشیدی روی تن دو نفر دیگر به شکلی خیلی غیر حرفه ای مونتاژ شده و جالب تر آن که رویش نوشته شده اختصاصی! آن هم در حالی که من را در لباس آدمی گذاشته اند که پاپیون که یکی از اجزای لباس های غربیست به آن دوخته شده، دوما سردبیر آن نشریه که به شدت دوست داشته از من انتقام بگیرد در نظرسنجی نشریه اش من را نفر آخر نظرسنجی کرده و پایینش نوشته است «مردم می گویند چرا سام درخشانی محبوب نیست؟» تنها یک سوال از سردبیر این نشریه دارم و آن هم این که اگر من محبوب نیستم، پس چرا عکسم را روی جلد مجله اش زده است؟! مگر ننوشته اید دیگران از من محبوب ترند، پس چرا تصویر آنها را روی جلدتان نزدید؟ بنابراین نتیجه می گیریم برای فروش بیشتر مجله تان حاضرید دست به هر حقه ای بزنید.

بازیگر مشهور سریال پژمان تهدید شد!

بازیگر مشهور سریال پژمان تهدید شد!
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از farsnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف