نمناک سرگرمیگوناگون این مرد بازیگر پیام بازرگانی شامپو بس نیست + عکس
بازیگر پیام بازرگانی ، بازیگر تبلیغ شامپو بس
در حالی طی روزهای گذشته شبکه های اجتماعی عکسی از میانسالی بازیگر پیام بازرگانی معروف را منتشر کرده بودند که صحت نداشت.

 این عکس متعلق یه بازیگر پیام بازرگانی نیست

به تازگی تصویری با ادعای این که عکس میانسالی بازیگر یکی از به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی است، در فضای مجازی منتشر شده است که صاحب عکس این موضوع را تکذیب کرد.


**شایعه**

طی روزهای گذشته تصویری با ادعای این که عکس میانسالی بازیگر یکی از به یادماندنی ترین تبلیغات تلویزیونی است، در فضای مجازی منتشر شده است.


عکس بازیگر پیام بازرگانی

عکس بازیگر پیام بازرگانی**واقعیت**

واقعیت این است که صاحب عکس سمت راست فردی 46 ساله است که دوران کودکی اش به سال ها پیش از انقلاب برمی گردد و در زمان پخش این آگهی تلویزیونی بیش از 30 سال داشته است.

در همین رابطه وی در گفت و گو با انتقاد از کانال های منتشر کننده عکس هایش در کنار عکس این بازیگر پیام بازرگانی گفت:تعجب می کنم که چگونه کانال ها و برخی رسانه ها بدون اندکی توجه عکس من که 46 سالم هم است را به عنوان بزرگسالی این کودک منتشر می کنند.


آقای ملکی

این مرد بازیگر پیام تبلیغاتی نیست


وی در ادامه در خصوص نحوه انتشار عکسش در فضای مجازی گفت:من عکس خودم را که در مراسم عروسی یکی از بستگان گرفته شده بود را برای چند روز در پروفایلم گذاشتم و بعد از چند روز برداشتم. در ابتدا چند گروه تلگرامی کوچک این تصویر را منتشر کردند و من هم با شوخی از کنار آن رد شدم اما امروز این عکس بازتاب فراوانی در کانال های خبری مهم پیدا کرده که باتوجه به شغلم این موضوع برایم نگران کننده تر است.

ملکی همچنین گفت:نمی دانم با این سوءتبلیغی که برای این شرکت شده است حالا باید جواب آن شرکت را هم بدهم یا خیر؟ ولی باید بگویم که من تا به حال از محصولات این شرکت استفاده نکردم.

این مرد بازیگر پیام بازرگانی شامپو بس نیست + عکس

این مرد بازیگر پیام بازرگانی شامپو بس نیست + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از فارس - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف