نمناک اخبارورزشی نتیجه بازی استقلال و سپیدرود رشت 16 آذر 97 + فیلم
بازی استقلال و سپیدرود ، فیلم بازی استقلال و سپیدرود
نتیجه بازی استقلال و سپیدرود رشت امروز جمعه 16 آذر 97 از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران را در سایت نمناک مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1397

بازی استقلال و سپیدرود رشت در هفته پانزدهم لیگ برتر

بازی تیم های فوتبال استقلال تهران و سپید رود رشت امروز جمعه شانزدهم آذر 97 از هفته پانزدهم لیگ برتر و از ساعت 15 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد.

ترکیب استقلال و سپیدرود رشت

ترکیب سپیدرود: کوروش ملکی، میلاد قربان زاده، میثم تهیدست، علیرضا نورمحمدی، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، علیرضا عزتی، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، یعقوب کریمی و محمد غلامی

ترکیب استقلال: حسین حسینی، ووریا غفوری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید باقری، همام طارق، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری و روح الله باقری

تماشاگران استقلال

 نتیجه نهایی بازی سپید رود و استقلال

سپیدرود رشت   0   -    5     استقلال تهران

شرح گل های بازی سپیدرود رشت و استقلال تهران

گل های استقلال: 

فرشید باقری ، دقیقه 12: ارسال زکی پور از جناح چپ زمین به قربان زاده برخورد کرد و در ادامه نیز میثم تهی دست در دفع توپ ناموفق بود تا فرشید باقری از توپی که جلوی پای او افتاد، نهایت استفاده را ببرد و با شوت پای چپ، گل اول استقلال را به ثمر رساند.

فرشید باقری ، دقیقه 34: باز هم زکی پور نفوذ سریعی از جناح چپ زمین داشت که توپ با برخورد به استوک و عبور از زیر پای روح الله باقری، به فرشید باقری رسید تا این هافبک آبی ها با شوت زمینی دومین گل خود و استقلال را وارد دروازه سپیدرود کند.

جابر انصاری ، دقیقه 57 : میثم تهیدست در میانه زمین با اشتباه خود، توپ را از دست داد و موقعیتی برای طارق همام از سمت چپ زمین به دست آمد و این هافبک عراقی جابر انصاری را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم اولین گل خود در لیگ هجدهم را به ثمر رساند.  

میثم تهیدست (گل به خودی ) دقیقه 58 : فرشید باقری از سمت راست زمین نفوذ خوبی را به محوطه جریمه انجام داد و پاس زیبایی به عمق دفاع میزبان ارسال کرد که توپ پس از برخورد به پای میثم تهیدست، وارد دروازه ایمان صادقی شد.  
رضا آذری ، 75 : وریا غفوری با استارتی زیبا از سمت راست زمین نفوذی را به داخل محوطه جریمه و با پاسی رضا آذری را صاحب موقعیت کرد و دروازه سپیدرود برای بار پنجم باز شد.

فیلم خلاصه بازی و گل های استقلال به سپیدرود رشت

فیلم و نتیجه بازی استقلال و سپیدرود امروز در لیگ برتر

نتیجه بازی استقلال و سپیدرود رشت 16 آذر 97 + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش ورزشی نمناک/م
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف