نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پیش بینی هنرمندان درباره بازی ایران و پرتغال در جام جهانی 2018
بازی ایران پرتغال ، جام جهانی
در این مطلب از چهره های نمناک پیش بینی و آرزوی موفقیت چهره ها و هنرمندان سینما و تلویزیون در بازی امشب تیم ملی کشورمان ایران مقابل پرتغال را مشاهده میکنید.

آرزوی موفقیت سلبریتی ها برای تیم ملی در بازی ایران پرتغال

روز دوازدهم جام جهانی 2018 روسیه یکی از روزهای حساس در این دوره از رقابت ها است . تیم پرتغال که کریستیانو رونالدو را به عنوان ستاره ای مشهور در اختیار دارد امشب 4 تیرماه 1397 ساعت 22:30 به مصاف تیم ملی کشورمان میرود و تکلیف صعود کننده به دور دوم این رقابت ها با نتیجه این بازی مشخص میشود.

تیم ملی کشورمان در این دیدار حساس به دنبال برد است و با این برد میتواند به دور بعدی رقابت صعود کند . هنرمندان و چهره های کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام برای تیم ملی کشورمان آرزوی برد کردند و به کری خوانی برای پیروزی در این مسابقه حساس پرداختند.

واکنش چهره ها به بازی ایران پرتغال در جام جهانی 2018 روسیه

بازی ایران پرتغال

واکنش ژیلا امیرشاهی به بازی ایران مقابل پرتغال

ژیلا امیرشاهی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :دوستان عزیز امیدوارم در بازی تیم ملی کشورمان مقابل پرتغال شاهد پیروزی ایران عزیزمون باشیم ..... من که دلم روشنه ... نظر شما چیه ؟

 بازی ایران پرتغال

واکنش پوریا پورسرخ به بازی ایران مقابل پرتغال

پوریا پورسرخ با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :به امید پیروزی ایران .....

بازی ایران پرتغال

واکنش رضا یزدانی به بازی ایران مقابل پرتغال

رضا یزدانی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :به امید پیروزی تیم ملی ایران در بازی امروز ..... شاید یه خوشحالی کوچیک باشه وسط اینهمه ناراحتی و بلاتکلیفی....

بازی ایران پرتغال

واکنش امید نعمتی به بازی ایران مقابل پرتغال

امید نعمتی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :ما یه ضعف تاریخی داریم. اون لحظه آخر ، که باید ببریم رو نمیتونیم تحمل کنیم و میبازیم. امیدوارم این تیم ، که خیلی از اشتباهات گذشته رو تکرار نکرده، آخرین ضربه رو هم محکم تر بزنه . چرا که مردم با این همه غم امشب به این شادی نیاز دارن. کاش همه مردم ، میشد تو این حلقه اتحاد دستشون رو بندازن رو شونه های هم، مثه بچه گیا تو دبستان .

بازی ایران پرتغال

واکنش پولاد کیمیایی به بازی ایران مقابل پرتغال

پولاد کیمیایی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :یاد تختی بزرگ گرامی روزگاری بود که پهلوانی و اخلاق در ورزش معنا داشت..شما اگر کشورتون براتون مهمه اول آبروش رو حفظ کنید و انقدر خلاق نباشید . چه برد چه باخت ظرفیت فرهنگی میخواد ...خواهش میکنم چه بردیم و چه باختیم به پیج رونالدو حمله نکنید و نام کشور رو پاکیزه نگه دارید.

 بازی ایران پرتغال

واکنش رضا کیانیان به بازی ایران مقابل پرتغال

رضا کیانیان با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :بچه های تیم ملی ما، خیلی غریب هستند! لباس درست حسابی ندارند! پشتیبانی خبری درست و حسابی ندارند! فقط یه خبرنگار طفلکی ایرانی هست، که حتی ضبط صوت هم نداره و با موبایلش فیلم می گیره و مصاحبه ضبط می کنه!!! تو روسیه هم از طرف ایرانی هایی تشویق می شن که چهار تا پرچم متفاوت دارن !!! و بالاخره خانم ها تونستند به استادیوم آزادی برن . وقتی که ایران نیستند!!! خیلی غریبن!

و با تمام این ها ممکنه این بازی رو ببرن! و پرتغال رو حذف کنن! دَم تَک تَک شون گرم! دَم مربی شون گرم. براشون دعا کنیم. بچه ها دوستتون داریم.دوست داریم بعد بازی شما، تا صبح برقصیم....

بازی ایران پرتغال

واکنش کریم امینی به بازی ایران مقابل پرتغال

کریم امینی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :به امید برد تیم ملی ایران ....

 بازی ایران پرتغال

واکنش فریدون آسرایی به بازی ایران مقابل پرتغال

فریدون آسرایی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :با آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران در بازی با پرتغال ....

 بازی ایران پرتغال

واکنش کوروش سلیمانی به بازی ایران مقابل پرتغال

کوروش سلیمانی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :خدایا اگر یک کشور و فقط یک کشور قرار است امشب در جام جهانی پیروز شود و به دور بعد برود، آن کشور "ایرانِ" ما باید باشد که مردم اش بسیار سخت یعنی بیش از اندازه به این اتفاقِ زیبا و بهتر بگویم "معجزه" نیازمندند؛ معجزه ای که با مبارزه ی جانانه و شجاعانه ی بازیکنان می دانیم که می تواند رخ دهد البته اگر "شما" بخواهی ... بین خودمان باشد در این هوایِ گرگ و میش و بیابانِ سراسر مه گرفته، این پیروزی ها و در پی آنها، هم دلی های ملّی و شادی های عمومی برایِ ما حکم چراغ هایِ قریه را دارند که می توانند به ما همچنان امید و ایستادگی ببخشند ... پس لطفا خداوندا اول اینکه کمک کن امشب بر پرتغال پیروز شویم ... دوم هم اینکه کاری کن پرتغال هرطور شده از ما شکست بخورد و ... سوم اینکه اگر به هر دلیلی نشد که بشود، کاری کن که اگر باختیم شرافتمندانه و با سربلندی این اتفاق _ که باز هم تاکید می کنم امیدواریم نیافتد _ بیافتد ... ولی سومی را اصلا تا جایی که دعای مردم پرتغال اجازه می دهد فراموش بفرمایید، همان دو گزینه ی اول مدّ نظر ماست و لا غیر ... ضمنا به مردم پرتغال اگر شاکی شدند کمی از سختی های ما و میزانِ نیازمان به این پیروزی بگویید حتما دل شان به رحم خواهد آمد ... به امید پیروزی و سربلندیِ همیشگی مردمِ صبور و نجیبِ ایران ...

دیدن این گیاهِ سرحالِ روییده از دلِ آسفالت که امروز صبح سر راهم سبز شد را برای اتفاقِ بزرگِ امشب به فأل نیک می گیرم ... خدا را چه دیدی، شاید امشب شد ... امشب از مهمترین شب های تاریخ ورزشِ ما و حتی تاریخِ اجتماعیِ ماست، به امید خدا با شادی به صبح می رسد ...

واکنش هنرمندان به بازی ایران پرتغال در جام جهانی 2018 روسیه

پیش بینی هنرمندان درباره بازی ایران و پرتغال در جام جهانی 2018
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف