نمناک اخبارورزشی داعش به بازی ایران و گوام می آید؟!!
بازی ایران و گوام ، داعش
بعد از حمله تروریستی داعش در پاریس و ایجاد رعب و وحشت در میان تماشاچیان دیدار تیم های ملی فرانسه و آلمان حالا شایعاتی در رابطه با حضور داعش در بازی ایران و گوام به گوش می رسد.
تاریخ انتشار : 26 آبان 1394
بازدید : 5,076 نفر

پای داعش به بازی ایران و گوام هم باز شد؟!!

پس از حادثه ای که در جریان دیدار تیم های ملی فرانسه و آلمان در پاریس رخ داد و انفجاری که باعث شد تا دست کم حدود 150 نفر از مردم فرانسه جان خود را از دست بدهند این روزها شایعات زیادی از دیدارهای مهم فوتبالی به گوش می رسد که موجب آن شده است تا تدابیر امنیتی شدیدی برای این مسابقات در نظر گرفته شود.

در حالی قرار است تیم ملی فوتبال ایران در کشور گوام از سری رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 فردا مقابل تیم ملی این کشور به میدان برود که این شایعات حتی به این جزیره تحت سیطره آمریکا نیز رسیده و گوامی ها که کشورشان از جزایر نظامی آمریکا محسوب می شود در آستانه بازی فردا قصد دارند با توجه به بمب گذاری اخیر در پاریس دو جلسه فوق العاده را برگزار کرده تا به همین منظور آخرین راهکارها برای تدابیر امنیتی بازی فردا را مورد بررسی قرار دهند.

این موضوع با درخواست رئیس فدراسیون فوتبال گوام انجام می شود و او در آخرین اظهاراتش ضمن اشاره به موضوع بمب گذاری در فرانسه خواسته است تا تدابیر امنیتی ویژه ای در بازی ایران و گوام حکم فرما باشد تا هواداران و آنهایی که با خانواده خود برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه می آیند در شرایطی امن این مسابقه را تماشا کنند.

گزارشگر تلویزیونی گوام به نقل از مسئولان فوتبال گوام در این زمینه گفت:ما در مورد ایجاد تدابیر امنیتی برای مسابقه ایران و گوام بحث و گفت وگوهای لازم را با مقامات امنیتی انجام داده ایم و قرار شد تا دو جلسه مازاد دیگر را داشته باشیم تا با امنیت کامل برای هواداران و بازیکنان و حاضرین در ورزشگاه مسابقه برگزار شود.

وی افزود:در جلسه نهایی که بعد از ظهر امروز در فدراسیون فوتبال گوام برگزار می شود در مورد برنامه های اضطراری و اورژانسی به تصمیمی گیری خواهیم پرداخت که در این زمینه برنامه ریزی ها و راهکارهای مطلوبی را ارائه خواهیم کرد. هرچند که مقدمات این بازی را به صورت مناسب فراهم کرده ایم و بررسی های لازم انجام شده و فکر نمی کنم که مشکل خاصی به وجود بیاید.

این مسابقه قرار است از ساعت 9 صبح فردا به وقت تهران در ورزشگاه دددو گوام برگزار شود.

بازی ایران و گوام ، حمله داعش در بازی ایران و گوام می آید؟!!

داعش به بازی ایران و گوام می آید؟!!
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 22
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 12
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف