دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون عاقبت دردناک بازی با موبایل داخل تولت!
بازی با موبایل ، اخبار روز نمناک
مرد جوان 30 دقیقه مشغول بازی با موبایل داخل توالت بود ، بعد از بلند شدن از جایش با صحنه ای وحشتناک روبرو شد و فورا به بیمارستان رفت.
بازدید : 3,199 نفر

بلای دردناک بازی با گوشی موبایل در توالت

اتفاقی دردناک برای مرد جوانی که حدود نیم ساعت داخل توالت مشغول بازی با گوشی موبایلش بود خبر ساز شد تا بار دیگر هشداری باشد به افرادی که علاقه بیش از حد آنها به این محصول تکنولوژی نگران کننده است. 
مرد جوان اهل جنوب شرق چین به سرعت راهی بیمارستان شد بعد از آنکه در توالت با صحنه ای عجیب مواجه شد ، صحنه ای که محصول اقدام غیربهداشتی او در دستشویی بود.
براساس گزارشات این مرد دچار آسیب جدی در بخش مقعد شده است چرا که ماندن بیش از حد او داخل توالت به دلیل سرگرم شدن با بازی موبایل عارضه دردناکی به نام "رکتوم" را برایش ایجاد کرده بود ، او در گفتگو با پزشک گفته است که بعد از 30 دقیقه بازی با گوشی موبایل داخل توالت متوجه افتادن چیزی سفید رنگ از قسمت روده بزرگ خود شده و برای همین فورا به بیمارستان آمده است.
بازی با موبایل

عاقبت تلخ 30 دقیقه بازی با گوشی موبایل داخل توالت

دکتر سو دان گفت که بیمار از پرولاپس رکتوم در دوران کودکی رنج می برده اما بعد از گذشت چند سال و عادات غلط او مثل نشستن طولانی مدت در توالت برای بازی با گوشی موبایل چنین عارضه ای را ایجاد کرده است.  
افتادگی راست روده یا پرولاپس رکتوم یک ضایعه نامعمول است که در آن تمام ضخامت دیوارهٔ راست روده (رکتوم) پایین می افتد و اغلب از درون مقعد خارج می شود. نقص اصلی وجود اختلالی در عضلات کف لگن (پشتیبان راست روده) است که افزایش فشار درون شکمی، ممکن است منجر به پرولاپس رکتوم شود. 

عاقبت دردناک بازی با موبایل داخل تولت!

عاقبت دردناک بازی با موبایل داخل تولت!
4.444
منبع : گروه ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 39 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف