نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازی حامد بهداد به جای بهرام رادان در فیلم سنتوری جدید
حامد بهداد ، سنتوری 2
حامد بهداد به جای بهرام رادان در فیلم جدید داریوش مهرجویی با نام سنتوری، مرد پاییزی در کنار لیلا حاتمی بازی خواهد کرد.
بازدید : 7,066 نفر

کارگردان فیلم «سنتوری» که مدتی است خبرهایی درباره ساخت فیلم «سنتوری 2» او منتشر می شود گفت:بهرام رادان در نامه ای به من اعلام کرد که امکان همکاری و حضور در فیلم جدید مرا که قرار بود «سنتوری 2» باشد ندارد؛ چراکه برنامه سفر دارد و ازنظر زمانی با برنامه ما هماهنگ نبود.
مهرجویی افزود:بهرام رادان برنامه سفر به آمریکا را داشت و امکان بازی در فیلم را پیدا نمی کرد. چون قصد داشتم پس از تمرین چند قطعه، فیلم برداری را از آبان امسال شروع کنم، او عذرخواهی کرد که نمی تواند در این پروژه بازی کند.
وی ادامه داد:به همین دلیل حامد بهداد جایگزین بهرام رادان شد و نام شخصیت اصلی فیلم را هم از علی به حمید تغییر دادم. همچنین در کنار بهداد، لیلا حاتمی بازی خواهد کرد.

سنتوری 2

بازی بهرام رادان در کنار حامد بهداد در فیلم آدمکش

او درباره ی داستان فیلم «سنتوری، مرد پاییزی» گفت:این فیلم داستان متفاوتی دارد و ارتباط آن چنانی به «سنتوری» سال 85 ندارد، اما همانند فیلم قبلی خواننده و نوازنده سنتور در آن هستند که برای این کار یک نوازنده خوب پیدا کردیم و دو موسیقیدان جوان هم با ملودی های زیبایی که نوشته اند و صدای خوبی که دارند ما را همراهی خواهند کرد.
مهرجویی بابیان اینکه تمام قطعات موسیقی فیلم آماده شدهاست، بیان کرد:در این فیلم علاوه بر یک خواننده با بازی حامد بهداد، خواننده دیگری هم داریم که رقابتی بین آن ها شکل می گیرد.
این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا نبود بهرام رادان باعث شده داستان و نام شخصیت اصلی فیلم «سنتوری» را تغییر دهد؟ گفت:خیر، داستان فیلم جدیدم ازابتدا همین طور بود و فقط به خاطر نبود رادان، نام شخصیت را تغییر دادم.
داریوش مهرجویی این روزها در حال سپری کردن مراحل پیش تولید فیلم «سنتوری، مرد پاییزی» است و آن را در آینده ای نهچندان دور جلوی دوربین می برد. همچنین وی در حال آماده کردن تئاتر جدید خود بانام «غرب واقعی» اثر سم شپرد است که به زودی در پردیس سینمایی کوروش به صحنه می رود.  

حامد بهداد ، بازی حامد بهداد در سنتوری 2

بازی حامد بهداد به جای بهرام رادان در فیلم سنتوری جدید
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 37
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 29 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف