نمناک اخبارورزشی دلیل برگزار نشدن بازی دوستانه ایران و توگو؟
بازی دوستانه ایران ، بازی دوستانه ایران روسیه
بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و توگو در کشور روسیه لغو شد اما دلیل برگزار نشدن این دیدار دوستانه فوتبال چه بوده است؟
تاریخ انتشار : 2 مهر 1396

چرا بازی دوستانه ایران و توگو لغو شد؟ 

دلیل برگزار نشدن بازی دوستانه ایران مقابل توگو در روسیه نداشتن ویزا برای حریف بوده است. درحالی که برگزاری بازی ایران و توگو در سایت رسمی فیفا هم ثبت شده است اما محل برگزاری این بازی در ابهام است.

البته از همان روز اولی که قرار شد بازی ایران و توگو برگزار شود مکان برگزاری مسابقه مشخص نشده بود اما در خبرها آمده بود که این بازی هم در کازان برگزار خواهد شد.
این در شرایطی بود که فدراسیون هم تا روز گذشته برای کاروان تیم ملی بلیتی تهیه نکرده بود. ظاهرا فدراسیون توگو موفق نشده برای ملی پوشانش ویزای روسیه را بگیرد و با توجه به اینکه گرفتن ویزا زمان می برد دیگر فرصتی برای این فدراسیون نیست تا بتواند به این کشور برود. 

بازی دوستانه ایران

علت لغو بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و توگو

 دلیل اعلام شدن لغو بازی ایران و توگو در کازان از سوی رسانه های روسی همین موضوع است اما از سویی کارلوس کی روش برای برگزاری این بازی قبل از دیدار با روسیه برنامه ریزی کرده و از فدراسیون توقع دارد که مانع لغو شدن کامل این بازی شود به همین دلیل مسئولان فدراسیون در تلاش هستند تا در کشور دیگری این بازی برگزار شود.
حتی بحث هایی هم هست که اگر حضور در کشوری دیگر فراهم نشد این بازی در ایران انجام شود. بدین ترتیب هنوز وضعیت برگزاری بازی ایران و توگو مشخص نیست و باید دید فدراسیون برای رهایی از این وضعیت چه اقدامی می کند.

دلیل برگزار نشدن بازی دوستانه ایران و توگو؟

دلیل برگزار نشدن بازی دوستانه ایران و توگو؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف