نمناک دنیای مددکوراسیون منزل بازی رنگهای غیرمنتظره در دکوراسیون منزل + تصاویر
رنگ دکوراسیون منزل ، ایده های رنگ در دکوراسیون
بعضی از رنگ ها در دکوراسیون منزل جزو رنگهای تقریبا فراموش شده هستند ولی استفاده از آنها در طراحی دکوراسیون داخلی روح و انرژی فوق العاده ای را به محیط می بخشد.

نقش رنگهای فراموش شده در دکوراسیون منزل 

اهمیت انتخاب و ترکیب صحیح رنگها در دکوراسیون منزل را نمی توان نادیده گرفت . در گزینش رنگ بهتر است از پترن تکراری ها خارج شویم و به سمت ایده های متفاوت برویم تا از انرژی های مثبت موجود در برخی از رنگها استفاده کنیم . در این گزارش به بررسی این نکته خواهیم پرداخت.

معرفی رنگهای غیرمنتظره در دکوراسیون منزل

آبی، خاکستری و زرد برجسته

همه چیز به تعادل باز می گردد. وقتی چنین ترکیب رنگ برجسته ای را برای اتاق خواب انتخاب کردم، با استفاده از رنگ خاکستری بین دو رنگ آبی و زرد تعادل ایجاد کردم تا یکی از آنها به تنهایی نتواند روی اتاق تاثیر بگذارد.

رنگ دکوراسیون منزل

در رنگ دکوراسیون منزل بین ترکیب آبی، خاکستری و زرد برجسته باید تعادل رعایت شود

بنفش کمرنگ و فیروزه ای
این ترکیب رنگ می تواند در اتاق کار یک خانم به کار برود، از رنگ بنفش کم رنگ و فیروزه ای استفاده شده تا زنانگی فضا حفظ شود. دلیل اینکه هر دوی رنگ ها حس آرامش را منتقل می کنند این است که در چرخه رنگ ها در کنار هم قرار دارند. رنگ های مشابه با یکدیگر خوب کار می کنند، و در طبیعت نیز زیاد یافت می شوند.

رنگ دکوراسیون منزل

ترکیب رنگ بنفش کمرنگ و فیروزه ای در دکوراسیون منزل می تواند در اتاق کار یک خانم به کار برود

آبی های درخشان و قرمز عمیق 
من یکی از بزرگترین طرفدارهای رنگ ها هستم، در این ترکیب رنگ آبی بسیار آرامش بخش و یاد آور دریا است. آبی دریایی و فیروزه ای می توانند به فضا حالتی آسمانی بدهند اما در تصویر پایین کف اتاق به رنگ قهوه ای تیره و در سقف نیز یک آویز به رنگ قرمز تیره باعث شده فضا حالتی تابستانی به خود بگیرد.

رنگ دکوراسیون منزل

رنگ دکوراسیون منزل  آبی دریایی و فیروزه ای

رنگ های تم صحرایی و آبنوسی
این ترکیب رنگ به نظر خیلی متضاد با هم می آیند اما ببینید که چگونه در کنار هم زیبا شده اند. این ترکیب رنگ را می توانید در فضاهای بزرگ مانند عکس پایین استفاده کنید، چنین ترکیب رنگی یک قسمت از خانه را تبدیل به فضایی شاد و دلپذیر می کند.

رنگ دکوراسیون منزل

رنگ دکوراسیون منزل  با ترکیب رنگ های تم صحرایی و آبنوسی 

زرد آلویی و سبز فسفری
منبع الهام من برای این ترکیب رنگ توجهم به فضای اطراف بود. دیوار های این اتاق خواب را به رنگ زردآلویی در آوردم و البته الگویی مدرن نیز دارد. تخت نیز به رنگ سبز فسفری انتخاب شد، نتیجه بسیار عالی و دلنشین بود. این دو رنگ شاید به صورت اسمی به یکدیگر نیایند اما هنگام ترکیب چیز دیگری را شاهد هستید.

رنگ دکوراسیون منزل

رنگ دکوراسیون منزل با ترکیب رنگ زرد آلویی و سبز فسفری 

زرد روشن و بنفش عمیق
من عاشق ترکیب رنگ های غیر منتظره هستم. به نظرم در این دکوراسیون پرده های زرد رنگ باعث شده اند اتاق تاریک به نظر نیاید. بنفش رنگ سنگینی و اشرافی است ولی زرد کمک کرده اتاق زنده باشد و بنفش نیز بهتر جلوه کند.

رنگ دکوراسیون منزل

رنگ دکوراسیون منزل به رنگ بنفش و زرد

رنگ های مات و نئونی
در زمینه خنثی این اتاق تعدادی رنگ جان دار و برجسته را می بینیم که بدون ضربه زدن به ظرافت آن دکوراسیون را جذاب و شاداب کرده اند.

رنگ دکوراسیون منزل

در این تصویر تعدادی رنگ و برجسته را می بینیم که دکوراسیون را جذاب و شاداب کرده اند

بازی رنگهای غیرمنتظره در دکوراسیون منزل + تصاویر

بازی رنگهای غیرمنتظره در دکوراسیون منزل + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از بدونیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف