نمناک دنیای مددکوراسیون منزل بازی رنگ های غیر منتظره در دکوراسیون منزل + عکس
رنگ دکوراسیون منزل ، انتخاب رنگ دکوراسیون
بعضی از رنگ ها در دکوراسیون منزل جزو رنگ های فراموش شده هستند ولی استفاده از آن ها روح و انرژی فوق العاده ای به فضای منزل میبخشد.

رنگ های فراموش شده در دکوراسیون منزل

انتخاب رنگ دکوراسیون منزل جزو مهم ترین تصمیم هایی است که خانواده ها میگیرند، زیرا رنگ ها تاثیر زیادی در روحیه افراد دارند پس باید رنگ دکوراسیون منزل حرفه ای و اصولی انتخاب شود. در بین تمام رنگ ها برخی رنگ های فراموش شده ای هستند که کمتر از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده میشود، این رنگ های غیرمنتظره وقتی با هم ترکیب شوند منزلی پر از انرژی مثبت به ارمغان می آورند.

رنگ دکوراسیون منزل

بهترین ترکیب رنگ ها برای کوراسیون منزل

ترکیب رنگ بنفش ملایم و آبی فیروزه ای

این دو رنگ به خوبی با هم ترکیب میشوند و هر دو احساس آرامش را منتقل میکنند، استفاده از رنگ های بنفش کمرنگ و آبی فیروزه ای در دکوراسیون منزل باعث میشود تا زنانگی فضا حفظ شود. از این ترکیب رنگ میتوان برای اتاق کار یک خانم، اتاق خواب دختران جوان و حتی اتاق نشیمن استفاده کرد.

دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون نشیمن بنفش و آبی

ترکیب رنگ زرد و سبز فسفری

سبز و زرد جزو رنگ های فراموش شده در دکوراسیون داخلی منزل هستند و کمتر کسی از ترکیب آن ها استفاده میکند اما بهتر است بدانید ترکیب زرد آلویی و سبز فسفری بسیار دلنشین خواهد شد. از این ترکیب رنگ دوست داشتنی میتوان برای اتاق غذاخوری؛ اتاق خواب و آشپزخانه استفاده کرد.

ترکیب رنگ زرد و آبی کاربنی

هر دو رنگ زرد و آبی کاربنی جزو رنگ های برجسته هستند که برای ایجاد تعادل بین آن ها میتوانید از رنگ خنثی مانند خاکستری استفاده کنید، این ترکیب رنگ برای اتاق خواب مناسب است.

دکوراسیون زرد و آبی

دکوراسیون منزل به رنگ زرد و آبی

ترکیب رنگ بنفش و زرد

زرد و بنفش از ترکیب رنگ های غیر منتظره هستند که باعث لوکس شدن فضا میشوند، استفاده از ترکیب رنگ زرد و بنفش در دکوراسیون منزل میتواند خانه ای اشرافی برایتان به ارمغان آورد.

 

بازی رنگ های غیر منتظره در دکوراسیون منزل + عکس

بازی رنگ های غیر منتظره در دکوراسیون منزل + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف