نمناک ورزشفوتبال نتیجه “بازی ستارگان جهان” و ستارگان ایران در آزادی + فیلم
بازی ستارگان جهان ، بازی ستارگان جهان و ایران
نتیجه “بازی ستارگان جهان” و ایران امروز جمعه 6 شهریور 94 در ورزشگاه آزادی را به همراه فیلم خلاصه بازی و حاشیه های این دیدار خیرخواهانه که برای بیماران ام اس برگزار شد را در نمناک ببینید.
تاریخ انتشار : 6 شهریور 1394
بازدید : 3,998 نفر

بازی ستارگان جهان و ایران

بازی ستارگان جهان و ستارگان ایران در روز جمعه 6 شهریور 1394 از ساعت 18:06 با 20 دقیقه تاخیر در ورزشگاه آزادی تهران در حضور 50 هزار تماشاگر برگزار شد.

ستارگان ایران و جهان

 

علی پروین سرمربی تیم ستارگان ایران ترکیب بازیکنان این تیم را به شرح ذیل اعلام کرد.

علی دایی، احمدرضا عابدزاده، ابراهیم میرزاپور، مهدی هاشمی نسب، جواد زرینچه، محمد نوازی، علیرضا نیکبخت واحدی، مجید نامجو مطلق، علی کریمی، رسول خطیبی، کریم باقری، خداداد عزیزی، فرهاد مجیدی، علیرضا منصوریان، یحیی گل محمدی، جواد نکونام، محمدرضا مهدوی، مهدی رحمتی، مارکار آقاجانیان و حمید استیلی 

علی دایی و افشین پیروانی علیرغم دعوت علی پروین در این بازی حضور نیافتند.

همچنین در تیم ستارگان جهان بازیکنانی چون؛ روبرتو کارلوس، میشل سالگادو، فرناندو هیرو، لوئیز فیگو، ادگارد داویدز، دوایت یورک، دیتور بایا، فرناندو کاناوارو و ... حضور داشتند.

نتیجه نهایی بازی ستارگان جهان و ستارگان ایران

ستارگان جهان

ستارگان ایران      0      -       3      ستارگان جهان

                             '19 کارلوس

                         '32 فیگو

                           '45 پائولتا

 


دقایق حساس نیمه اول:

در دقیقه 4، سانتر لوییس فیگو از سمت راست سانتری به روی دروازه عابدزاده کشید که با دفع مناسب هاشمی نسب همراه شد و توپ به کرنر رفت.

در دقیقه 12، کریم باقری شوتی را از فاصله نسبتا دور به سمت دورازه بایا شلیک کرد که با فاصله کمی بیرون رفت.

در دقیقه 16 هاشمی نسب در شلوغی محوطه جریمه گلی از روی ضربه کاشته عزیزی به ثمر رساند که از سوی داور مردود اعلام شد.

گل:در دقیقه 19 روبرتو کارلوس ضربه خطایی را که در سمت چپ دفاع ایران به سود ستارگان جهان اعلام شده بود، با شوتی محکم به گل تبدیل کرد.

در دقیقه 22 بار دیگر فیگو شوتی را به سمت دروازه عابدزاده فرستاد که با واکنش خوب او همراه شد.

در دقیقه 24 ضربه کاشته جواد نکونام با فاصله بسیار کم از بالای دیرک افقی دروازه ویکتور بایا عبور کرد.

در دقیقه 27 فرهاد مجیدی در مقابل محوطه جریمه تیم ستارگان جهان ضربه برگردانی را به سمت دروازه بایا زد که با واکنش خوب این گلر مواجه شد. البته مجیدی در موقعیت آفساید بود. در هپین دقیقه داور وقفه ای را در جریان بازی ایجاد کرد تا بازیکنان استراحت کنند. بعد از چند دقیقه کوتاه بازی از سر گرفته شد.

گل:در دقیقه 32، یک بار دیگر لوییس فیگو از فاصله 25 متری شوتزنی کرد و عابدزاده مسیر ورود توپ به دروازه را دنبال کرد تا اختلاف دو تیم به دو گل برسد.

در دقیقه 38 شوت پالتا با فاصله اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

در اواخر نیمه اول علیرضا منصوریان به جای حمید استیلی به زمین مسابقه آمد.

گل:در دقیقه 45، پدرو پائولتا پس از اشتباه عابدزاده و رد شدن توپ از او مدافع ایران را هم دریبل شد و دروازه خالی را باز کرد تا دو تیم در نیمه نخست با نتیجه سه بر صفر به رختکن بروند.

برای ستارگان ایران، احمدرضا عابدزاده، یحیی گل محمدی، جواد زرینچه، مهدی هاشمی نسب، علیرضا نیکبخت واحدی، علی کریمی، کریم باقری، حمید استیلی، فرهاد کریمی، خداداد عزیزی و جواد نکونام به میدان رفتند.

همچنین ویتور بایا، میشل سالگادو، روبرتو کارلوس، فرناندو کوتو، فابیو کاناوارو، لوییس فیگو، مارسل دسایی، ادگار داویدز، دوایت یورک، گایزکا مندیتا و فرناندو هیرو برای ستارگان جهان بازی کردند.

 

دقایق حساس نیمه دوم:

در دقیقه 54 ستارگان ایران حمله همه جانبه ای را بر روی دروازه ستارگان جهان آعاز کردند که در آخر ضربه قیچی برگردان خطیبی راه به جایی نیافت.

در دقیقه 59 ضربه کاشته ای که نصیب بازیکنان ایران شده بود، با دقت بالایی از سوی خطیبی زده شد اما ایلگنر توپ را راهی کرنر کرد.

در دقیقه 72 خداداد افشاریان به مانند نیمه نخست سه دقیقه زمان استراحت به بازیکنان داد تا نفسی تازه کنند و بار دیگر بازی جریان پیدا کرد.

در دقیقه 76 شوت مهدی صالح پور از سمت چپ دروازه ایلگنر به خارج از چارچوب رفت.

در دقیقه 78 ضربه کرنر ستارگان جهان را فیگو به سالگادو پاس داد و او از سمت چپ دروازه ایران سانتری را ارسال کرد. لیتمانن آن را به گل تبدیل کرد اما داور پرچم را به نشانه آفساید بالا برد.

در دقیقه 82 شوت محمد نوازی از سمت چپ دروازه ایلگنر شوتی را فرستاد که این دروازه بان توپ را در آعوش گرفت.

در دقیقه 83 صالح پور در حالی که با گلر ستارگان جهان تک به تک شده بود توپ را به تور کنار دروازه کوبید.

برای ایران در نیمه دوم ابراهیم میرزاپور، مجید نامجومطلق، محمدرضا مهدوی، مهدی هاشمی نسب، محمد نوازی، کریم باقری، جواد نکونام، علیرضا نیکبخت واحدی، رسول خطیبی، خداداد عزیزی و مارکار آقاجانیان بازی کردند.

این دیدار خیریه که با استقبال 50 هزار نفری هواداران روبرو شده بود در نهایت با نتیجه سه بر صفر به سود ستارگان جهان به پایان رسید.

 


فیلم خلاصه بازی ستارگان جهان و ستارگان فوتبال ایران

 

بازی ستارگان جهان ، فیلم بازی فوتبال ستارگان جهان و ستارگان ایران

نتیجه “بازی ستارگان جهان” و ستارگان ایران در آزادی + فیلم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 35
منبع : نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 30 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف