نمناک ورزشفوتبال ماجرای اولین بازی “علیرضا حقیقی” برای ماریتیمو
علیرضا حقیقی ، علیرضا حقیقی در پرتغال
اولین بازی “علیرضا حقیقی” در لیگ برتر پرتغال برای تیم ماریتیمو مقابل براگا انجام شد که با تمجید کادر فنی این تیم از وی همراه بود.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394
بازدید : 1,414 نفر

علیرضا حقیقی در لیگ برتر پرتغال

علیرضا حقیقی، دروازه بان ایرانی تیم فوتبال ماریتیمو در دیدار هفته بیست ودوم لیگ بر تر پرتغال که یکشنبه شب مقابل براگا برگزار شد از دقیقه 40 جای «سلین» دروازه بان اصلی تیمش را گرفت. او در حالی وارد زمین شد که سلین تا دقیقه 34 سه گل از براگا دریافت کرده بود و دو دقیقه بعد با زمین خوردنی ساده از کادرفنی درخواست کرد که تعویض کنند. 

علیرضا حقیقی در ماریتیمو

علیرضا حقیقی در تیم ماریتیموی پرتغال

نلو وینگادا، سرمربی ماریتیمو که از عملکرد ضعیف دروازه بان اصلی تیمش رضایت نداشت بلافاصله و پس از اینکه ترس سلین را دید او را تعویض کرد و حقیقی را به میدان فرستاد تا این دروازه بان ایرانی اولین تجربه در ترکیب ماریتیمو را پس از حدود یک ماه حضور در این تیم تجربه کند. این اتفاق پیش از حضور حقیقی در ماریتیمو یک بار هم در دیدار مقابل بنفیکا رخ داده بود و سلین که در ترکیب اصلی تیمش بود، خیلی زود از کادرفنی درخواست کرد تعویضش کنند و ماریتیمو در این دیدار با نتیجه 6 بر صفر شکست خورد. 

حقیقی که پس از دریافت سه گل توسط سلین به جای این دروازه بان در بازی مقابل براگا وارد میدان شد، توانست دروازه تیمش را تا پایان بازی بسته نگه دارد و پس از حدود شش ماه نیمکت نشینی در روبین کازان عملکرد خوبی از خود نشان داد. ماریتیمو دو دقیقه پس از حضور حقیقی در زمین توانست یکی از گل های خورده را جبران کند و در نهایت این دیدار را با نتیجه 3 بر یک واگذار کرد. در پایان بازی و با توجه به بسته ماندن دروازه ماریتیمو در زمان حضور حقیقی در زمین، کادرفنی این تیم از عملکرد دروازه بان ایرانی خود تمجید کرد و حقیقی نیز اعتمادبه نفس بیشتری گرفت تا در بازی های بعدی ماریتیمو در چارچوب دروازه تیمش قرار بگیرد.

ماجرای اولین بازی علیرضا حقیقی برای ماریتیمو

ماجرای اولین بازی “علیرضا حقیقی” برای ماریتیمو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف