قایم باشک
در ماجرایی عجیب و خنده دار یک پسر 5 ساله به همراه خواهران و برادرانش بزرگ ترین بازی قایم با شک را بازی کردند.

بزرگ ترین بازی قایم باشک

احتمالا شما هم در دوران بچگی قایم باشک بازی می کردید!کودکان بسیار پاک و معصوم و همچنین دوست داشتنی هستند و هنگامی که با هم مشغول بازی باشند بخاطر طرز فکر جالب و خنده دارشان بسیار دوست داشتنی تر میشوند.چنانچه در ماجرایی عجیب و خنده دار یک پسر 5 ساله به همراه خواهران و برادرانش بزرگ ترین بازی قایم با شک را بازی کردند.

یک پسر 5 ساله زمانی که با برادران و خواهرانش قایم با شک بازی می کرد، با قایم شدن خود این بازی را به بزرگ ترین بازی قایم با شک تبدیل کرد چون 25 کیلومتر دورتر از خانه پیدا شد.

 
قایم باشک
 
این پسر 5 ساله اهل پرت استرالیا به همراه خواهران و برادرانش قایم با شک بازی می کردند که صندوق عقب ماشین مادرش را به عنوان مخفیگاه برای خود انتخاب کرد و کسی هم نتوانست او را پیدا کند.
 
بازی این خواهران و برادران زمانی به بزرگ ترین قایم با شک تبدیل شد که مادر آن ها در همان موقع با ماشین خود 25 کیلومتر از خانه دور شده بود تا به سینما برود و فیلم ببیند و بچه هم که برای برنده شدن در بازی صدایی از خود درنمی آورد، در صندوق عقب بود.
 
قایم باشک
 
بعد از ساعت ها، بالاخره یک رهگذر که از کنار این خودرو می گذشت، صدای پسر بچه را در داخل صندوق ماشین شنید و به یکی از نگهبانان امنیتی سینما خبر داد و نگهبان توانست صاحب خودرو را پیدا کند و بعد بچه از صندوق بیرون آورده شد.
 
به این ترتیب بود که پسر 5 ساله 25 کیلومتر دورتر از خانه پیدا شد.

طولانی ترین بازی قایم باشک در جهان + عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
وبگردی