محمدرضا گلزار

بازی محمدرضا گلزار در کنار آمیتا باچان! + تصاویر

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1393کد مطلب : 6443تعداد نظرات : 1 نظر
محمدرضا گلزار پس از بازی در فیلم دلم میخواد و مادر اتمی این بار با فیلم سلام بمبئی قرار است در کنار آمیتا باچان بازیگر مشهور هندی به ایفای نقش بپردازد.

حسن دادخواه تهیه کننده فیلم سلام بمبئی گفت:از طرف اومش مهرا تهیه کننده هندی برای مذاکره با امیتا باجان و آیشواریا رای به هند دعوت شدیم که این سفر بعد از بازگشت قربان محمدپور کارگردان فیلم از سفر حج رخ خواهد داد. در این رابطه بازیگر مرد فیلم تقریبا قطعی شده است. با محمدرضا گلزار مذاکرات اولیه را انجام دادیم و به توافق شفاهی رسیدیم اما قرارداد رسمی را بعد از بازگشت از سفر هند و نتیجه مذاکره با همکارانمان قطعی خواهیم کرد.

محمدرضا گلزار

این تهیه کننده پیش از این اعلام کرده بود که در صورت توافق بر سر تولید این فیلم سینمایی وی با همتای هندی خود و مرتضی محمدی تولید و تهیه «سلام بمبئی» را به عهده خواهند داشت.

«سلام بمبئی» داستان دانشجویی ایرانی است که در بمبئی تحصیل می کند اما آشنایی اش با دختر هندی مسیر زندگی اش را عوض می کند.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار که بازی در فیلم سینمایی «دلم می خواد» به کارگردانی بهمن فرمان آرا  را تمام کرده قرار است در فیلم «مادر قلب اتمی» به کارگردانی علی احمدزاده مقابل دوربین برود. به نظر می رسد پس از یک دوره کم کاری، محمدرضا گلزار دوباره به ستاره اول سینمای ایران تبدیل شده است.

محمدرضا گلزار ، ترانه علیدوستی و پگاه آهنگرانی در فیلم سینمایی مادر اتمی

ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان بازیگران اصلی «مادر قلب اتمی» هستند. داستان فیلم با مهمونی کامی آغاز می شود که قصد دارد ایران را برای همیشه به مقصد تونس ترک کند.

محمدرضا گلزار ، بازی محمدرضا گلزار با آمیتا باچان

3.8261
این مطلب مفید بود ؟19665
برگرفته از جام جم سرا - / ک
1 نظر به ثبت رسیده است
پروین1395-03-02
من بیشتر از یه ساله منتظرم این فیلم ساخته بشه ولی هنوز دارید تبلیغ میکنید مگه چقد وقت میبره که کارگردان از حج برگرده اون اون موقع که این خبر رو منتشر کردید هنوز برنگشته؟ مگه امکان داره؟ منکه چشمم آب نمیخوره الکی تبلیغ میکنند واسه دلخوشی مردم
30
وبگردی