هاشم بیک زاده

بازی هاشم بیک زاده در کنار نفیسه روشن + تصاویر

تاریخ انتشار : 21 مهر 1393کد مطلب : 8774زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم نیم کاسه با بازی هاشم بیک زاده هافبک تیم استقلال تهران در روز عید غدیر پخش شد و بازیکنان تیم ملی در اردوی پرتغال به تماشای این فیلم نشستند. در ادامه تصاویر فیلم و همچنین بازیکنان در حال تماشای فیلم نیم کاسه را مشاهده می کنید.

هاشم بیک زاده بازیکن تیم ملی، متولد مشکین شهر در سال 1362 می باشد از سال 91 برای دومین بار بازیکن استقلال شد و در پست هافبک بازی می کند .حال این بازیکن کار بازیگری را مانند پژمان جمشیدی در کنار فوتبال آغاز کرده و در اولین کار خود به نام زیر نیم کاسه  ایفای نقش کرد.

زیر نیم کاسه

فیلم تلویزیونی زیر نیم کاسه با بازی هاشم بیک زاده ، عباس جمشیدی فرد ، بهراد خرازی ، شهین تسلیمی ، نفیسه روشن ، اصغر حیدری و کریم قربانی فیلمبرداری شده و تهیه کنندگی این کار بر عهده علی شیر محمدی است و کارگردانی مجموعه را سید وحید حسنی بر عهده دارد. امید رحیمی روابط عمومی این فیلم تلویزیونی است.
 
زیر نیم کاسه
 
نویسندگی این فیلمنامه بر عهده محمد طنابنده برادر محسن طنابنده  است و محسن طنابنده به عنوان مشاور فیلمنامهدر این فیلم حضور دارد. مجری طرح این فیلم بر عهده آذر شهدخت است.
خلاصه داستان این فیلم به این صورت است که یک لیدر قصد دارد با تیم ملی به جام جهانی برود اما وقتی موفق به این کار نمی شود تلاش می کند مسافر جام ملت های آسیا باشد. این لیدر که به نوعی شیفته هاشم بیک زاده و بازی او است برای اثبات دوستی اش با بیک زاده اتفاقاتی را رقم می زند و ... .
لوکیشن های این فیلم در خانه ای واقع در میدان انقلاب فیلمبرداری شده و قرار است در روز عید غدیر از شبکه یک و از ساعت 15:45 برای ببینندگان تلویزیونی پخش شود.
 
زیر نیم کاسه

 

فیلم نیم کاسه از شبکه اول سیما پخش شد و بازیکنان تیم ملی در اردوی این تیم در پرتغال به تماشای آن نشستند که در ادامه عکسی از بازیکنان تیم ملی را در حین تماشای فیلم نیم کاسه مشاهده می کنید.

تماشای فیلم هاشم بیک زاده در اردوی تیم ملی فوتبال

بازی هاشم بیک زاده در کنار نفیسه روشن + تصاویر

3.941
این مطلب مفید بود ؟329
برگرفته از فردانیوز-/ف
وبگردی