نمناک ورزشوالیبال نتیجه “بازی والیبال ایران و ایتالیا” امروز 25 شهریور 94 + فیلم
بازی والیبال ایران و ایتالیا ، بازی والیبال ایران و ایتالیا امروز
نتیجه “بازی والیبال ایران و ایتالیا” چهارشنبه 25 شهریور 94 در جام جهانی والیبال 2015 را به همراه فیلم بازی ایران و ایتالیا و گزارش تصویری این بازی در سایت نمناک مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1394

بازی والیبال ایران و ایتالیا

در جریان مسابقات جام جهانی والیبال 2015 بازی والیبال ایران و ایتالیا از ساعت 10:40 به وقت تهران برگزار شد و تیم ملی ایران در سه ست متوالی شکست خورد.

بازی والیبال ایران و ایتالیا

نتیجه نهایی بازی والیبال ایران و ایتالیا

 بردست 1ست 2ست 3ست 4ست 5
ایران 0 19 23 21  
ایتالیا 3 25 25 25  

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در ششمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2015 از ساعت 10:40 در سالن اوساکا مونیسی پال سنترال مقابل ایتالیا قرار گرفت که این بازی با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 23، 25 بر 21 به سود ایتالیا تمام شد.
کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع مسابقه میلاد عبادی پور، سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی را انتخاب کرد. شروع بازی برای ایران اصلاً خوب نبود و ایتالیایی ها از همان ابتدا توانستند اختلاف 5 امتیازی با ایران ایجاد کنند. در امتیاز 15 بر 11 کواچ، قائمی را جایگزین میرزاجانپور کرد تا وی در خط سرویس قرار بگیرد. ایتالیایی ها اغلب امتیازات خود را با استفاده کردن از دست مدافعان ایران کسب کردند و به نظر می رسد این کار از تاکتیک های آن ها محسوب می شود. در امتیاز 20 بر 16 به سود ایتالیا سعید معروف جای خود را به مهدی مهدوی داد. در امتیاز 21 بر 18 که با سرویس مستقیم فرهاد قائمی به دست آمد جیان لورنزو بلنجینی، سرمربی ایتالیا درخواست وقت استراحت کرد. شاگردان کواچ ست اول را در حالی که کمی بی نظم بازی می کردند با نتیجه 25 بر 19 به حریف واگذار کردند.

بازی والیبال ایران و ایتالیا
 

کواچ برای ست دوم مسابقه مهدی مهدوی را به عنوان پاسور اول خود وارد زمین کرد، این در حالی بود که قائمی هم جایگزین میرزاجانپور شد. تیم ایران بازی را بهتر از ست اول شروع کرد، اما باز هم ایتالیایی ها بودند که زود تر به امتیاز 8 رسیدند تا تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در ادامه تیم ایران در امتیاز 13 با ایتالیا به تساوی رسید تا سرمربی ایتالیا درخواست وقت استراحت کند. در امتیاز 15 بر 14 سرمربی ایتالیا درخواست بازبینی مجدد صحنه کرد تا به این ترتیب بازی در امتیاز 15 مساوی شود. این صحنه با اعتراض کادر فنی و بازیکنان ایران همراه شد تا اینکه داور یک کارت زرد به تیم ایران داد. در امتیاز 22 بر 22 کواچ درخواست وقت استراحت کرد تا آخرین نکات را به بازیکنانش گوشزد کند. ست دوم هم با نتیجه 25 بر 23 به سود ایتالیا تمام شد.

بازی والیبال ایران و ایتالیا
 

در ست سوم هم مهدوی به عنوان پاسور در زمین حضور داشت، اما اشتباهات بازیکنان در حمله موجب شد در همان ابتدا ایتالیایی ها از ایران پیش بیفتند. در ادامه تیم ها در امتیاز 4 به تساوی رسیدند تا اینکه دفاع خوب موسوی و در ادامه سرویس بی نقص غلامی ایران را به امتیاز 6 رساند. در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. تیم ایران در این ست عملکرد خوبی در دفاع روی تور داشت و همین امر موجب شد تا در امتیاز 14 بر 11 بلنجینی درخواست وقت استراحت کند. شهرام محمودی در امتیاز 15 بر 14 همراه با سعید معروف وارد زمین شد و به ترتیب جای مهدوی و غفور را گرفتند. در ادامه میرزاجانپور هم جای خود را به عبادی پور داد. همچنین پس از آن دو تعویضه ایران به جای خود بازگشت، اما این ست هم با نتیجه 25 بر 21 به سود ایتالیا تمام شد.

در این مسابقه ایوان زایتسف با کسب 26 امتیاز، امتیازآور ترین و بهترین بازیکن میدان بود. در تیم ایران نیز سید محمد موسوی با کسب 13 امتیاز، پرامتیاز ترین بازیکن کشورمان بود.

بازی والیبال ایران و ایتالیا

ملی پوشان کشورمان در این بازی 30 امتیاز را از زدن اسپک کسب کردند و این در حالی بود که ایتالیایی ها 52 امتیاز را از این طریق تصاحب کردند. ایران در دفاع 12 توپ حریف را بلاک کرد و ایتالیا در این بازی 3 بار توپ های ایران را دفاع کرد.
در بخش سرویس ایران و ایتالیا هردو 4 امتیاز مستقیم را کسب کردند. در استفاده از اشتباهات نیز ایران 18 بود و این مورد برای ایتالیا 16 بود.
تیم ملی والیبال ایران فردا در هفتمین مسابقه خود در جام جهانی 2015 باید از ساعت 7:40 به وقت تهران برابر آمریکا قرار بگیرد.

فیلم خلاصه بازی والیبال ایران و ایتالیا

ویدئو از ورزش3

نتیجه بازی والیبال ایران و ایتالیا امروز 25 شهریور 94 + فیلم

نتیجه “بازی والیبال ایران و ایتالیا” امروز 25 شهریور 94 + فیلم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 41
منبع : نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف