نمناک ورزشوالیبال نتیجه بازی والیبال ایران و مصر در جام جهانی 1 مهر + فیلم
بازی والیبال ایران و مصر ، نتیجه بازی والیبال ایران و مصر در جام جهانی
نتیجه بازی والیبال ایران و مصر امروز چهارشنبه 1 مهر 1394 در چارچوب مسابقات جام جهانی 2015 ژاپن را به همراه فیلم خلاصه بازی والیبال ایران و مصر در سایت نمناک مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 1 مهر 1394

بازی والیبال ایران و مصر

در روز آخر مسابقات جام جهانی 2015 ژاپن بازی والیبال ایران و مصر از ساعت 5:40 به وقت تهران برگزار شد و تیم ملی والیبال کشورمان با نتیجه 3 بر صفر مصر را شکست داد.

بازی والیبال ایران و مصر

نتیجه نهایی بازی والیبال ایران و مصر

 بردست 1ست2ست3ست4ست5
ایران3252525  
مصر0181123  

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه خود در جام جهانی 2015 از ساعت 5:40 به وقت تهران در سالن متروپلیتن مقابل مصر قرار گرفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 11 و 25 بر 23 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.
کواچ در این مسابقه معروف، محمودی، موسوی، فائزی، میرزاجانپور، عبادی پور و مرندی را وارد زمین کرد. شاگردان کواچ بازی را بهتر شروع کردند و توانستند از همان ابتدا اختلافی 4 امتیازی را با حریف ایجاد کنند؛ در امتیاز 16 بر 12 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. اشتباهات متعدد مصری ها در سرویس و البته عملکرد خوب ایران در دفاع روی تور و حمله موجب شد تا ایران با امتیاز 21 بر 15 از تیم حریف پیش بیفتند و شهاتا، سرمربی مصر درخواست وقت استراحت فنی کند. این ست با نتیجه 25 بر 18 به سود ایران تمام شد.
ست دوم را هم تیم ایران بدون تغییر آغاز کرد. در امتیاز 2 بر 2 و برای کسب امتیاز سوم سرمربی مصر درخواست بازبینی مجدد صحنه کرد که نظر وی اشتباه بود و امتیاز سوم به ایران رسید. دفاع روی تور خوب از ملی پوشان ایران بازهم اختلاف را زیاد کرد تا شهاتا تغییراتی در ترکیب تیم خود ایجاد کند. زمانی که سامان فائزی چند بار پشت سر هم در خط سرویس قرار گرفت و ایران توانست به کمک سرویس های خوب خود 6 اختلاف امتیاز ایجاد کند، بازیکنان ذخیره فائزی را تشویق کردند. موسوی در این ست عملکرد خیره کننده ای داشت و توانست بار ها مهاجمان مصر را دفاع کند. در امتیاز 16 بر 6 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. سرویس خوب و کم نقص ملی پوشان و در ادامه دفاع های خوب روی تور در این ست موجب شد تا ایران با امتیاز عجیب 25 بر 11 بتواند حریف خود را شکست دهد.
ست سوم هم بدون تغییر برای ایران آغاز شد، اما در مقابل مصری ها بازی را خیلی خوب شروع کردند و موفق شدند با سرویس ها و حملات خود نتیجه بازی را 8 بر 5 به سود خود رقم بزنند تا تیم ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در ادامه تیم ایران با نتیجه 13 بر 11 از حریف پیش افتاد تا شهاتا، سرمربی مصر درخواست وقت استراحت کند. پس از آن هم تیم ها در امتیاز 16 بر 13 به سود ایران به وقت استراحت فنی دوم رفتند. عملکرد خوب تیم ایران ادامه داشت تا اینکه این ست هم با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران تمام شد. به این ترتیب چهارمین پیروزی ایران در این دوره از مسابقات در یازدهمین دیدار رقم خورد و نهمین شکست مصر هم ثبت شد.
داورانی از ایتالیا و مکزیک قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

فیلم خلاصه بازی والیبال ایران و مصر

نتیجه بازی والیبال ایران و مصر در جام جهانی 1 مهر + فیلم

نتیجه بازی والیبال ایران و مصر در جام جهانی 1 مهر + فیلم
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 77
منبع : نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 68 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف