بازی وحشتناک با مار پیتون
دختر بچه 3 ساله ای از منطقه تانگرانگ اندونزی، اخیرا زمانیکه در حال بازی و مسواک زدن مار پیتون 4.5 متری بود، توانست در شبکه های مجازی دیده شود.

بازی وحشتناک دختر بچه 3 ساله با مار پیتون!

مارها یکی از وحشتناک ترین حیوانات زنده بر روی کره زمین هستند که بی شک اکثر ما شاید قادر به نزدیک شدن به آن ها نباشیم و این می تواند ریشه از یک ترس و وحشت نسبت به این حیوان باشد که درون ما ترس از این موجود را نهفته است که این نوع ترس کاملا صحیح است چرا که یک قطره از زهر و نیش مارها می توانند سیستم عصبی هر حیوانی با هر جثه ای را مختل و در نهایت از بین ببرد.

از مهم ترین عواملی که منجر به ایجاد ترس و هراس ما از این حیوان گشته است، می توان به آناتومی متفاوت و کاملا خاص، چهره خشمگین، قدرت مارها، چنبره زدن آنها و تبدیل شدنشان به یک فنر که هر آن می تواند هر موجودی را از پای در آورد و ... اشاره نمود که نشان دهنده علت ترس ما از مارها می باشد.

با این وجود گاها با خبرهایی از مارها در صفحات مجازی و رسانه ها روبرو می شویم که می توانند بسیار شوکه کننده واقع شوند و ما را ساعت ها به فکر فرو ببرند. برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب از یک دختر بچه 3 ساله با یک مار پیتون غول پیکر در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و حواشی متنوعی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دختر بچه 3 ساله ای از منطقه تانگرانگ اندونزی، اخیرا زمانیکه در حال بازی با مار پیتون غول پیکر و مسواک زدن این حیوان بود، توانست در شبکه های مجازی دیده شود و مورد واکنش های کاربران شبکه های مجازی قرار گیرد.

این مار پیتون دارای طول 4.5 متر می باشد که از قرار معلوم پدر این دختر بازیگوش و بسیار شجاع، در زمینه مراقبت از حیوانات فعالیت دارد و وی نحوه مراقبت از حیوانات را به دخترش آموخته است!

ویدیو بازی وحشتناک دختر بچه 3 ساله با مار پیتون! 

فیلم وحشتناک از بازی دختربچه 3 ساله با مار پیتون بسیار بزرگ

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی