نمناک ورزشفوتبال بازی پرسپولیس و الهلال به میزبانی دوبی ؟
پرسپولیس و الهلال ، لیگ قهرمانان آسیا
طبق گفته مدیر روابط عمومی پرسپولیس, دوبی به عنوان میزبان احتمالی دیدار پرسپولیس و الهلال معرفی شد.

میزبان دیدار پرسپولیس و الهلال

دیدار رفت دو تیم پرسپولیس و الهلال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه 4 مهر در ابوظبی به میزبانی الهلال برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت:بازی در دبی قبل از بازی با الاهلی مد نظر ما بود ولی شرایط فراهم نشد. سه شنبه شب در این باره مذاکراتی با مسوولان کنفدراسیون داشتیم.

پرسپولیس و الهلال

دوبی میزبان دیدار پرسپولیس و الهلال

پندار خمارلو اظهار داشت:ما قبل از اینکه مسقط را برای بازی رفت برابر الاهلی معرفی کنیم در نظر داشتیم این میزبانی در دبی انجام شود.
تعداد زیاد ایرانی ها در دبی، تعداد زیاد پرواز ها از ایران به امارات و راحتی دسترسی برای تیم و هواداران، پرواز های متعدد از سایر کشور ها به مقصد امارات که امکان سفر برای سایر ایرانی ها را فراهم می کرد از جمله دلایل این انتخاب بود اما همانطور که در مورد تیم ملی هم شاهد بودیم در آن زمان چنین امکانی فراهم نشد.
وی ادامه داد:در این ارتباط با توجه به اینکه اخیرا احتمال انجام این کار مطرح شد تصمیم به معرفی دبی به عنوان میزبان گرفتیم که البته قبل از هرچیز به موافقت کنفدراسیون نیاز داریم. بر همین اشاس سه شنبه شب به اتفاق آقای ترکاشوند جلسه ای با مسوولان کنفدراسیون داشتیم که با توجه به مسایل مطرح شده در آن ، امروز چهارشنبه نامه ای را به مالزی ارسال و موضوع را به شکل رسمی مطرح کردیم.
خمارلو خاطر نشان کرد:امیدواریم با فراهم شدن شرایط بازی در دبی به قدر اندکی از حق تضییع شده پرسپولیس و هواداران جبران شود.

بازی پرسپولیس و الهلال به میزبانی دوبی ؟

بازی پرسپولیس و الهلال به میزبانی دوبی ؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایلنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف