نمناک اخبارورزشی نتیجه بازی پرسپولیس و چرنیگو اوکراین
پرسپولیس ، بازیکنان پرسپولیس
تیم پرسپولیس در سومین دیدار تدارکاتی مقابل تیم چرنیگو اوکراین با نتیجه دو بر یک شکست خورد که در ادامه با جزئیات بازی آشنا میشوید.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1395

نتیجه دیدار پرسپولیس در اوکراین

سرخپوشان در سومین دیدار دوستانه در اردوی اوکراین برابر تیم دسته اولی چرنیگو از ساعت 17:32 به وقت محلی (19:02 به وقت تهران) در ورزشگاه اختصاصی دیناموکیف به میدان رفتند و با نتیجه 2 بر 1 مقابل حریف خود شکست را پذیرفتند.

پرسپولیس

شکست پرسپولیس در اوکراین

 

جزئیات بازی پرسپولیس در اوکراین

*سرخپوشان در این بازی با ترکیب علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، علی علیپور، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، محسن ربیع خواه، احمد نوراللهی، صادق محرمی، آرام طبع و ساسان انصاری به میدان رفتند.

*حدود 10 تا 12 ایرانی در ورزشگاه حضور پیدا کرده و نظاره گر بازی بودند.

*سیدجلال حسینی، وحید امیری و فرشاد احمدزاده فقط به دور زمین دویدند و با نظر برانکو به میدان نرفتند.

*در این بازی همچون دیدار قبل امید عالیشاه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.

*محمد انصاری در کنار محسن ربیع خواه امروز نیز در پست مدافع میانی به میدان رفتند.

*در دقیقه 23 مدافع تیم چرنیگو در محوطه جریمه، علی علیپور را با خطا متوقف کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. ضربه پنالتی توسط علیپور به تیرک دروازه برخورد کرد و یک موقعیت خوب گلزنی برای سرخپوشان از دست رفت.

*در دقیقه 27 روی همکاری خوب بازیکنان تیم چرنیگو، بازیکن شماره 10 تیم حریف با بیرانوند تک به تک شد و اولین گل این دیدار را وارد دروازه پرسپولیس کرد.

*در دقیقه 41 سانتر احمد نوراللهی از جناح چپ روی دروازه ارسال شد و ضربه سر ساسان انصاری در آستانه ورود به دروازه به عالیشاه رسید که این بازیکن در ادامه، توپ را وارد دروازه حریف کرد.

*شاگردان برانکو در نیمه دوم با ترکیب الکساندر لوبانوف، محمد آرام طبع، محمد انصاری، ساسان انصاری، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، گولچ، کمال کامیابی نیا، علی علیپور، شهاب زاهدی و احسان علوان زاده به میدان رفتند.

*در نیمه دوم، ربیع خواه به جناح راست دفاع رفت و گولچ و محمد انصاری هم در میانه خط دفاعی قرار گرفتند.

*در دقایق 55 و 60 دو تیم صاحب دو ضربه کاشته شدند که اولی توسط احمد نوراللهی برای پرسپولیس به دیوار دفاعی برخورد کرد و دومی توسط بازیکن تیم چرنیگو به زیبایی نواخته شد که لوبانوف مهار کرد.

*در دقیقه 71 محمد رحمتی به جای احمد نوراللهی وارد زمین شد و بازوبند را به کمال داد و کامیابی نیا نیز بازوبند را به بازوی محمد انصاری بست.

*در دقیقه 72 یک موقعیت خوب تیم حریف توسط لوبانوف مهار شد.

*در دقیقه 75 آرام طبع جای خودش را به حامد آقایی داد.

*در دقیقه 78 سانتر انصاری از سمت راست با ضربه سر شهاب زاهدی همراه شد که توپ از کنار دروازه تیم حریف به بیرون رفت.

*در دقیقه 88 روی کار گروهی تیم چرنیگو، بازیکن این تیم با لوبانوف تک به تک شد و توانست گل برتری تیمش را وارد دروازه سرخپوشان کند.

*این دیدار در پایان با نتیجه دو بر یک به سود تیم چرنیگو خاتمه یافت.

نتیجه بازی پرسپولیس و چرنیگو اوکراین

نتیجه بازی پرسپولیس و چرنیگو اوکراین
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف