نمناک سرگرمیگوناگون باز کردن درب نوشابه با آیفون 7 پلاس! + فیلم
مرد جوان ویتنامی که هنوز نام وی مشخص نشده است، زمانیکه قصد انجام کار خارق العاده ای داشت با اتفاق ناگهانی و عجیبی روبرو شد که در صفحات مجازی به شدت دیده شد!

باز کردن درب نوشابه با آیفون 7 پلاس!

این روزها یکی از شناخته شده ترین صفحات مجازی در سطح جهان متعلق به اینستاگرام می باشد که هر کاربر عادی و ساده ای می تواند بدون هر گونه هزینه اضافی در آن فعالیت نماید و از دوستان خود باخبر شوند و تصاویر متعددی را به اشتراک بگذارند. از این رو می توان به میزان طرفداران و کاربران بسیار زیاد این برنامه کاربردی اشاره نمود.

با این حال برخی افراد زمانیکه در این برنامه عضو می شوند، برای آنکه بتوانند در میان سایر کاربران بیشتر و بیشتر شناخته شوند، شروع به انجام برخی کارهای عجیب می کنند که نتیجه آن هم ساخت حاشیه برای خودشان و دنبال شدن توسط تعداد زیادی از کاربران این صفحات می باشند و به مرور می توانند بدون هر گونه هزینه ای یک فرد شناخته شده شوند.

از این رو این افراد با کارهای عجیب خود ممکن است در فرهنگ سازی یک جامعه موثر واقع شوند و مشکلات متعددی را رقم بزنند و در نهایت شاید حتی منجر به اختلالات روانی نیز شوند! برای مثال یکی از افرادی که گویی جدیدا در این صفحات عضو شده است و از قرار معلوم قصد شناخته شدن زیادی دارد.

به همین دلیل وی برای آنکه بتواند در صفحات مجازی شناخته شود، شروع به ضبط ویدیو جالبی نمود که در این ویدیو وی از گوشی آیفون 7 پلاس خود برای باز کردن بطری های نوشابه نمود که در نهایت بعد از باز کردن اولین بطری نوشابه، زمانیکه اقدام به باز کردن بطری دوم نمود، با اتفاق جالبی روبرو شد که گوشی اسمارت فون آن به شدت آسیب دید!

از این رو به هیچ وجه چنین اقدامات ریسک پذیر را انجام ندهید چرا که ممکن است همانند این مرد جوان ویتنامی با دردسر و خسارت مالی زیادی روبرو شوید و وی با وجود خسارت مالی زیادی که شاهد آن بود، با بازدید و واکنش های متعددی روبرو گشت.

ویدیو باز کردن درب نوشابه با آیفون 7 پلاس!

باز کردن درب نوشابه با آیفون 7 پلاس! + فیلم

باز کردن درب نوشابه با آیفون 7 پلاس! + فیلم
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف