نمناک ورزشلیگ برتر برنامه عجیب باشگاه استقلال برای فصل نقل و انتقالات
باشگاه استقلال ، علیرضا منصوریان
باشگاه استقلال دغدغه ای از بابت نقل و انتقالات ندارد و جالب آنکه آنها احتمالا با یک جای خالی وارد بازار نقل و انتقالات لیگ هفدهم خواهند شد.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1396

اتفاق عجیب در باشگاه استقلال

باشگاه استقلال برنامه ای جالب و البته عجیب برای فصل نقل و انتقالات پیش روی خود دارد. در حالی که باشگاه پرسپولیس طی هفته های اخیر فعالیت های نقل و انتقالاتی خود برای لیگ هفدهم را آغاز کرده و حتی با چند گزینه مورد نظر خود به توافق رسیده است در باشگاه رقیب یعنی استقلال اوضاع کاملا متفاوت است. سیدرضا افتخاری این روزها با خیالی آسوده از بابت نقل و انتقالات درگیر دیگر مشکلات باشگاه استقلال است.
علیرضا منصوریان نیز دغدغه ای از بابت نقل و انتقالات ندارد و جالب آنکه آنها احتمالا با یک جای خالی وارد بازار نقل و انتقالات لیگ هفدهم خواهند شد.
براساس این گزارش استقلال تهران در حال حاضر 4 جای خالی در فهرست خود دارد که 3 جای خالی با توجه به بازگشت روزبه چشمی ، کنعانی زادگان و جپاروف پر خواهد شد و تنها می ماند یک جای خالی که احتمالا آن را هم سجاد شهباززاده پر خواهد کرد.

 

 باشگاه استقلال

نقل و انتقالات لیگ هفدهم


این در حالی است که از بین نفرات سرشناس و باتجربه استقلال تنها دو بازیکن به نام های امید ابراهیمی و کاوه رضایی هستند که قراردادشان در این فصل به پایان می رسد و با توجه به آنکه منصوریان از باشگاه خواسته تحت هر شرایطی قرارداد این دو نفر تمدید شود احتمالا ظرف روزهای آینده و قبل از پایان لیگ این اتفاق خواهد افتاد.
در بین بازیکنان جوان استقلال نیز 4 بازیکن قراردادشان به پایان می رسد که هر 4 نفر در فهرست منصوریان حضور دارند و باشگاه دغدغه ای از بابت توافق با آنها ندارد. با توجه به این مسایل استقلال فهرست خریدی نخواهد داشت و شرایطی استثنایی و بی سابقه در تاریخ خود با یک جای خالی به بازار نقل و انتقالات لیگ آینده قدم می گذارد.
جالب آنکه در آخرین صحبت های سرمربی استقلال با سیدرضا افتخاری عنوان شده که این تیم فهرست فروشی هم نخواهد داشت و سرمربی جوان آبی ها به تمام نفرات کنونی خود نیازمند است.

 

 باشگاه استقلال

نقل و انتقالات لیگ هفدهم

 اتفاق خوب دیگر برای استقلالی ها این است که آنها نگران قانون منع خرید بازیکن خارجی در صورت عدم پرداخت بدهی هایشان نیستند زیرا این قانون شامل حال خارجی های آنها نمی شود. براساس قانون فدراسیون خارجی هایی که با باشگاه خود قرارداد دارند شامل این قانون نمی شوند و به همین دلیل استقلال جدا از مگویان ، رابسون و پادووانی می توانند جپاروف را که بازیکن خودشان محسوب می شود بدون مشکل به تیم اضافه کند.

برنامه عجیب باشگاه استقلال برای فصل نقل و انتقالات

برنامه عجیب باشگاه استقلال برای فصل نقل و انتقالات
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از کاپ/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف