نمناک ورزشفوتبال نخستین خرید باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات
باشگاه استقلال ، فصل نقل و انتقالات
گفته می شود مذاکرات زهیوی با باشگاه استقلال جدی شده است و بعید نیست که این بازیکن نخستین خرید استقلال در این فصل باشد.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1396

منتظر نخستین خرید باشگاه استقلال باشید

اینطور که گفته می شود مذاکرات زهیوی با استقلال جدی شده است و بعید نیست که این بازیکن نخستین خرید استقلال در این فصل باشد. مهاجمان تیم های الشحانیه و نفت تهران مدنظر استقلال برای فصل آینده قرار دارند. علیرضا منصوریان برای تقویت خط حمله تیمش برای فصل آینده نیاز به یک مهاجم دارد، مهاجمی که همانند کاوه رضایی سرعتی و جنگنده باشد. سرمربی استقلال برای این موضوع، دو گزینه مانند سجاد شهباززاده و مهدی رحیم زهیوی را در نظر گرفته است.

جالب است که هر دو بازیکن قرار بود نیم فصل دوم سال گذشته به استقلال بیایند اما محرومیت از نقل و انتقالات باعث شد تا یکی راهی نفت تهران شده و دیگری به الشحانیه قطر برود. قرار است گزینه های مورد نظر با دقت بررسی شده و مذاکرات با هر دوی آنها انجام شود تا از میان شهباززاده و زهیوی یک بازیکن به استقلال بپیوندد.
 
 
باشگاه استقلال

نخستین خرید استقلال برای فصل جدید

 اینطور که گفته می شود مذاکرات زهیوی با استقلال جدی شده است و بعید نیست که این بازیکن نخستین خرید استقلال در این فصل باشد. با توجه به اینکه خریدهای فصل قبل استقلال چندان خوب نبودند و اکثر آنها برای این تیم کارآیی نداشتند منصوریان برای فصل جاری نسبت به خریدهای خود وسواس بیشتری به خرج می دهد و سعی می کند بازیکنی را جذب کند که به کار استقلال بیاید.

این درحالی است که از مدت ها پیش بحث حضور این بازیکن در پرسپولیس هم شنیده می شد.

نخستین خرید باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات

نخستین خرید باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف