نمناک ورزشفوتبال پیوستن پدیده جدید فوتبال اروگوئه به باشگاه بارسلونا
باشگاه بارسلونا ، سانتیاگو بوئنو
سانتیاگو بوئنو ابتدا در تیم دوم و جوانان باشگاه بارسلونا به میدان خواهد رفت و در صورت رضایت باشگاه به تیم اصلی منتقل می شود.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1395

باشگاه بارسلونا پدیده جدید فوتبال اروگوئه را به خدمت گرفت

باشگاه بارسلونا با قراردادی 3 ساله، سانتیاگو بوئنو، مدافع 18 ساله اروگوئه ای تیم پنارول را به خدمت گرفت. سانتیاگو بوئنو مدافع 18 ساله اروگوئه ای که در رده جوانان برای کشورش بازی می کند و در این رده رکوردار است، توسط استعدادیاب های بارسلونا زیرنظر قرار گرفته به صورتی که انتقالش به بارسلونا قریب الوقوع می باشد. بارسلونا استعدادیاب های خود را به رقابت های قهرمانی زیر 20 ساله های آمریکای جنوبی اکوادور فرستاد تا با بررسی نهایی سانتیاگو او را برای رده های جوانان به خدمت بگیرد.

این پدیده از چندی قبل مورد توجه تیم اسپانیایی قرار داشت و در نهایت کاتالونیایی ها موفق به جذب اولین بازیکن تاریخ خودش از لیگ اروگوئه شدند.

 

باشگاه بارسلونا

به خدمت گرفتن مدافع 18 ساله اروگوئه ای 

باشگاه بارسلونا

به خدمت گرفتن مدافع 18 ساله اروگوئه ای 

 

ایده اصلی پیسوتن او به تیم B بارسلونا و سپس تیم اصلی است تا درنهایت به تیم اصلی بارسلونا ملحق شود. سانتیاگو علاوه بر ملیت اروگوئه ای تابعیت ایتالیایی نیز دارد.

او ابتدا در تیم دوم و جوانان بارسلونا به میدان خواهد رفت و در صورت رضایت باشگاه به تیم اصلی منتقل می شود.

پیوستن پدیده جدید فوتبال اروگوئه به باشگاه بارسلونا

پیوستن پدیده جدید فوتبال اروگوئه به باشگاه بارسلونا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف