نمناک ورزشفوتبال مهلت ارسال مدارک باشگاه های لیگ برتر به کنفدراسیون
باشگاه های لیگ برتر ، ليگ قهرمانان فوتبال
باشگاه های لیگ برتر تنها تا ٢٧ شهریور ماه برای ارائه مستندات خود جهت روشن نمودن وضعیت پرونده بدهی های خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت دارند.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396

حذف باشگاه های لیگ برتری از لیگ قهرمانان

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین مهلت ارسال مدارک باشگاههای لیگ برتری جهت تعیین وضعیت بدهی باشگاههای ایرانی و ارسال مدارک، 27 شهریور ماه است و بعد از این تاریخ باشگاه ها نمی توانند به دفاع از عملکرد مالی خود برای دریافت مجوز حرفه ای از کنفدارسیون بپردازند.

با توجه به درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تعیین وضعیت بدهی باشگاههای ایرانی به اشخاص حقیقی و حقوقی، اعم از داخلی و خارجی با توجه به این که مدارک ارسالی از جانب باشگاه ها اکثرا ناقص بوده یا هیچ گونه مدرکی ارسال نکرده اند، برای آخرین بار رسما اعلام می شود که باشگاه های لیگ برتری تا 27 شهریورماه فرصت دارند تا نسبت به تهیه نامه رسمی به همراه مستندات لازم در خصوص تعداد، وضعیت پرونده ها و بدهی های داخلی بین المللی باشگاهی خود به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام کنند و در نامه ای همراه با مستندات تحویل کمیته صدور مجوز حرفه ای مستقر در سازمان لیگ دهند.

 

 باشگاه های لیگ برتر

آخرین مهلت ارسال مدارک باشگاه های لیگ برتری

 پاسخ و مستندات دریافتی از سوی باشگاه ها در مهلت فوق (٢٧شهریور ماه)، عیناً در قالب یک گزارش به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد .لازم به ذکر است، مسئولیت مدارک ارسالی و همچنین عدم ارسال پاسخ و مستندات، صرفا بر عهده باشگاه های مربوطه است و هیچ مسئولیتی تحت هیچ عنوانی بر عهده فدراسیون فوتبال نخواهد بود.

به این ترتیب با ضرب الاجل جدید فدراسیون فوتبال به باشگاه های لیگ برتری به خصوص نماینده های آسیایی ایران در فصل پیش رو می توان این گونه برداشت کرد که این تیم ها تنها 72 ساعت فرصت دارند تا جلوی باطل شدن پرونده حرفه ای و مجوز ورود به لیگ قهرمانان آسیا را بگیرند در غیر این صورت باید در انتظار وداعی تلخ با آسیا باشند.

مهلت ارسال مدارک باشگاه های لیگ برتر به کنفدراسیون

مهلت ارسال مدارک باشگاه های لیگ برتر به کنفدراسیون
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ورزش سه/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف