نمناک ورزشفوتبال محکومیت دوباره باشگاه پرسپولیس در فیفا
باشگاه پرسپولیس ، محکومیت پرسپولیس
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت هواداران نگران نباشند چون ما پیگیر این شکایت ها هستیم تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید.
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1396

محکومیت های باشگاه پرسپولیس

سرخپوشان پایتخت پرونده های زیادی در فیفا دارند که به تازگی به علت پرداخت نکردن مطالبات ماریچ مدافع کروات سابق خود به پرداخت ٧٢ هزار دلار محکوم شد.

البته باشگاه پرسپولیس مهلت ٣٠ روزه برای پرداخت این جریمه دارد و حتی این باشگاه می تواند ظرف ٢١ روز به این حکم اعتراض کند.

بازیکنان خارجی زیادی در سالهای گذشته به سرخپوشان پایتخت پیوستند اما آنها از لحاظ فنی کیفیت مناسبی نداشتند. به هر حال برخی از بازیکنان خارجی پرسپولیس به علت پرداخت نشدن مطالبات خود از سرخپوشان پایتخت شکایت کردند و فیفا هم حکم به نفع آنها صادر کرده است.

آنتونی گولچ مدافع دو رگه سابق پرسپولیس نمونه بارز بازیکنان خارجی این تیم است که بدون حتی یک دقیقه بازی توانسته با شکایت از پرسپولیس رأی فیفا را به نفع خود تمام کند.

به هر حال باشگاه پرسپولیس برای پرونده گولچ هم ٣٠ روز مهلت قانونی دارد اما این باشگاه درخواست جزئیات پرونده گولچ را کرده است که اعتراض خود را به دادگاه عالی ورزش ارائه کند.
 
 
 
باشگاه پرسپولیس

پرونده های پرسپولیس در فیفا

 علی جمشیدی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ما درباره شکایت ماریچ بیان کرد:ما پیگیر شکایت ماریچ هستیم تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید. فیفا مهلت اعتراض به ما داده است و به طور حتم با ارائه مدارک محکمه پسند رأی را به سود باشگاه بر می گردانیم. 

وی در ادامه عنوان کرد:در حال حاضر با تلاشهای صورت گرفته توانستیم چهار پرونده را در فیفا ببندیم و اجازه ثبت قرارداد بازیکنان خارجی خود را در هیئت فوتبال پیدا کردیم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد:هواداران پرسپولیس نگرانی بابت محکومیت ها نداشته باشند چرا که ما نمی گذاریم باشگاه با مشکل مواجه شود و پرونده های حقوقی در فیفا را حل خواهیم کرد.

محکومیت دوباره باشگاه پرسپولیس در فیفا

محکومیت دوباره باشگاه پرسپولیس در فیفا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از شریان نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف