نمناک سبک زندگیتناسب اندام به 5 دلیل محل کارتان باعث چاقی شما میشود
باعث چاقی میشود ، دلیل افزایش وزن
زنان و مردان شاغل بعد از مدتی متوجه تغییر در وزن و سایزشان می شوند ، تغییراتی که به دلیل شرایط و عادات آنها در محیط کارشان باعث چاقی میشود.

محیط کار چطور باعث چاقی شما میشود

مشکلی رایج برای افرادی که در محیط کار ، پشت میز کار می کنند عواملی است که باعث چاقی میشود موردی که اخیرا به یک موضل تبدیل شده است . افزایش وزن یک واقعیتی اجتناب ناپذیری برای افراد پشت میز نشین می باشد . نشستن به مدت زیاد در پشت میز می تواند تاثیر روانی روی شما داشته باشد و شما را دچار اختلالات روحی و روانی سازد .
دلایل زیادی برای افزایش وزن در محیط کار وجود دارد که در این مقاله ما قصد داریم تا شمارا با اصلی ترین دلایل آشنا سازیم . کارهایی که شما می توانید از چاقی پیاپی خود جلوگیری کنید در این بخش از تناسب اندام نمناک آمده است .

5 دلیل که محیط کار و شغلتان باعث چاقی میشود

باعث چاقی میشود

عادات نادرست غذایی کارمندان که باعث چاقی میشود

1- خوردن بیش از حد :
در روز تولد همکارانتان و دیگر مناسبت ها ممکن است بیش از حد از غذاها استفاده نمایید که این کار می تواند در افزایش وزن بسیار تاثیر گذار باشد و شرط اول این است که از پرخوری ها دوری کنید.
2- خوردن غذا بدون آنکه به تناسب اندام فکر کنید:
هنگامی که شما گرسنه هستید ، در طول روز سعی می کنید که هرچیزی که دوست دارید را استفاده کنید و حتی شده باشد از فست فودها و پیزاها استفاده خواهید کرد که این کار بسیار ناسالم می باشد و باعث افزایش وزن در شما می شود. سعی کنید که از غذاهای خانگی استفاده کنید تا چاق نشوید.
3- روشنایی و دمای محیط کار می تواند در اشتهای شما تاثیر بگذارد :
تحقیقات نشان داده اند که اتاق های تاریک همراه با دمای گرم می توانند در اشتهای شما تاثیر گذار باشند و باعث افزایش اشتهای شما شود.
4-کار طولانی :
کار کردن به مدت طولانی می تواند در اشتهای شما تاثیر داشته باشد چرا که شما در این شرایط ، زمان مطلوبی برای ورزش کردن نخواهید داشت و همین روند باعث افزایش وزن شما خواهد شد و همچنین لازم است که ذکر کنیم عدم خواب کافی نیز باعث چاقی شما خواهد شد .
5-استرس و اضطراب شما را تحت فشار قرار خواهند داد :
سطح استرس می تواند یکی از عوامل چاقی در هر شخصی باشد.

به 5 دلیل محل کارتان باعث چاقی شما میشود

به 5 دلیل محل کارتان باعث چاقی شما میشود
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف