نمناک اخبارورزشی خودکشی نگهبان خانه ییلاقی مربی مشهور لیگ برتری
مربی لیگ برتر ، مربی لیگ برتر
حلق آویز شدن نگهبان باغ ویلایی مربی مشهور لیگ برتر فوتبال ایران ناخواسته این مربی را درگیر پرونده ای جنایی کرد.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1398

خودکشی در باغ مربی مشهور لیگ برتر فوتبال ایران

خبرورزشی:مربی مشهور لیگ برتری ناخواسته درگیر پرونده ای جنایی به خاطر خودکشی نگهبان خانه ییلاقی اش شده است. 

مربی مشهور لیگ برتری که این فصل هدایت یکی از تیم های شهرستانی حاضر در لیگ نوزدهم را برعهده دارد چندی پیش وقتی بعد از مدتی برای استراحت و سرکشی به باغ ییلاقی اش وارد محوطه می شود با صحنه ای دردناک و غیرمنتظره روبه رو می شود. آویزان بودن جنازه باغبان که خود را از یکی از درختان وسط باغ حلق آویز کرده بود این مربی را شوکه کرد تا بعد از چند ثانیه او با تلفن، پلیس را در جریان این اتفاق قرار بدهد. 

آن طور که گفته می شود این ماجرا مربوط به چند هفته قبل است و مربی مدنظر تلاش زیادی انجام داد تا این اتفاق در بحبوحه پیش از فصل لیگ برتر رسانه ای نشود اما در نهایت اخبار این پرونده جنایی به بیرون درز پیدا کرد. ماجرای خودکشی هم در نهایت با تحقیقات چند هفته ای صورت گرفته از سوی افسر تجسس و قاضی پرونده در نهایت به اینجا رسید که باغبان و نگهبان باغ ییلاقی مربی مشهور لیگ برتری به خاطر مشکلات و مسائل خانوادگی اقدام به خودکشی کرده است. البته این پرونده هنوز به صورت کامل مختومه نشده و تحقیقات نهایی همچنان ادامه دارد تا جایی که مربی مد نظر هر از گاهی برای ادای توضیحات احضار می شود که با توجه به دور بودن از تهران وکیل او در حال رسیدگی به این ماجراست.

انتهای پیام/م

خودکشی در باغ مربی مشهور لیگ برتر ایران

خودکشی نگهبان خانه ییلاقی مربی مشهور لیگ برتری
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 1 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف