نمناک اخبارجامعه تکذیب آتش سوزی در باغ پرندگان تهران
باغ پرندگان ، باغ پرندگان تهران
سخنگوی آتش نشانی تهران اعلام کرد اخبار منتشر شده درباره آتش سوزی در باغ پرندگان صحت ندارد و هیچ مورد حریقی در این مکان به وقوع نپیوسته است.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1396

آتش سوزی در باغ پرندگان صحت ندارد

سیدجلال ملکی با اعلام خبر حریق در فضای سبز یک شهرک مسکونی در بزرگراه شهید بابایی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:ساعت 23:09 شب گذشته آتش سوزی در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، خیابان کوهستان به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد:با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد حدود سه هکتار از فضای سبز یک شهرک مسکونی دچار آتش سوزی شده است که آتش نشانان به سرعت عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و با مهار آتش از گسترش آن به سایر قسمتها جلوگیری کردند.

وی متذکر شد:در این حادثه هیچ مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و آتش نشانان پس از اطفای کامل حریق و ایمن سازی محل حادثه در ساعت 00:09 بامداد به عملیات خود پایان دادند همچنین اخبار منتشر شده درباره آتش سوزی در باغ پرندگان صحت ندارد و هیچ مورد حریقی در این مکان به وقوع نپیوسته است.

تکذیب آتش سوزی در باغ پرندگان تهران

برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف