نمناک دنیای مدگوناگون آموزش بافت کلاه و شال گردن دخترانه
شال گردن ، کلاه
آموزش بافت کلاه و شال گردن دخترانه ست با طراحی و خلاقیت های خاص مطابق با سلیقه ی لطیف دخترانه را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید.ا

نحوه بافت کلاه و شال گردن دخترانه

اگر قصد بافت شال و کلاهی مناسب برای فصل سرد زمستان رادارید به گالری مد و لباس سایت نمناک سر بزنید. آموزش جدیدترین و شیک ترین مدلهای بافت شال و کلاه زمستانی دخترانه را در سایت نمناک مشاهده می نمایید.

آموزش بافت کلاه

دو برابر دور سر دانه سر انداخته و بافت ابری یعنی همه به زیر را ببافید تا ارتفاع سر بافته و بعد هر رج چند دانه کم کنید و 20 دانه های مانده را با نخ و سوزن جمع کنید لبه کلاه را تا زده و یک گل مثل گلهایی که قبلا گفتیم را به آن وصل کنید.

 

شال گردن

بافت کلاه و شال گردن

 

آموزش بافت شال گردن

به اندازه دو برابر دور گردن دانه سر انداخته دوتا زیر دوتا رو ببافید بعد 8 تا 10سانت حالا دانه ها را اضافه کنید تا همه دانه ها به سه تا زیر سه تا رو شود بعد 4 سانت حالا دانه ها به چهار تا زیر چهار تا رو بشود همین طور بعد چند سانت بازم اضافه کنید تا پنج تا زیر پنج تا رو شود همین طور به اندازه قد شال بافته کور کنید و انتهای آن را بدوزید بعد یک گل به شال وصل کنید.

آموزش بافت کلاه و شال گردن دخترانه

این مطلب مفید بود ؟ 70 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف