کشاورز هندی خلاق برای برطرف کردن مشکل بالا رفتن کشاورزان از درخت های مرتفع را در طی اقدامی 6 ساله برطرف نمود و در رکوردهای گینس ثبت شد!

موتور گینسی برای بالا رفتن از درخت!

از اولین زمینه هایی که انسان های اولیه در آنها شروع به فعالیت نمودند تا بتوانند نیازهای اولیه خود که غذا بود را برطرف نمایند، می توان به کشاورزی اشاره نمود که از اولین شغل های انسان ها بوده است و امروزه این زمینه بصورت کاملا مدرن و بروز توسط ماشین آلات صنعتی در اقصی نقاط جهان انجام می شود که سرعت را به بیشترین میزان ممکن افزایش داده است.

با این حال دنیای کشاورزی امروزه نسبت به سال های اولیه زندگی انسان بر روی کره زمین، بسیار متفاوت است چرا که امروزه جمعیت بسیار زیاد است و برای برطرف نمودن آن نیاز به سرعت زیادی می باشد تا انسان ها بتوانند نیازهای اولیه خود را برطرف نمایند که چنین اقدامی خوشبختانه در تمام نقاط جهان در حال اتفاق افتادن می باشد.

از این رو می توان به نقش کاملا موثر ماشین آلات صنعتی اشاره نمود که با هدف افزایش سرعت فرایند کشاورزی توسط مهندسین و طراحان ماهر ساخته و رونمایی شده است که امروزه در حال استفاده می باشند. اما با این حال باز هم تمام مشکلات کشاورزان برطرف نشده است و برخی از کشاورزان برای انجام کارهای روزمره خود ممکن است با آسیب های متفاوتی روبرو شوند.

برای مثال یکی از آنها عبارت است از سقوط از ارتفاع چندین متری به دلیل بالا رفتن از درخت و برداشت میوه درخت های مختلف است که به روش سنتی آنها از سیم و طناب های مستحکم برای بالا رفتن استفاده می کنند که در طی این اقدام پاهایشان احتمال آسیب دیدن را به بیشترین میزان ممکن دارند.

به همین دلیل یک کشاورز خلاق هندی برای برطرف کردن این مشکل تصمیم به اقدامی جالب گرفت که در رکوردهای گینس ثبت شد. ایده جالب و خلاقانه آقای " گاناپاتی بهات " ساخت موتورسیکلتی جالب و مهندسی شده بود که قادر به بالا رفتن از درخت می باشد و علیرغم افزایش سرعت، از امینت بیشتری نیز برخوردار است!

طبق گفته آقای بهات، تقریبا 6 سال طول کشیده است که این موتورسیکلت را بسازد که طبق گزارشات انجام شده این موتورسیکلت دارای 2 سیلندر، کمک فنر، ترمز دیسکی و سیستم قفل ایمنی می باشد که برای ساخت کلی این موتورسیکلت 75 هزار روپیه هزینه نموده است و امروزه در رسانه های مختلف غوغایی نموده است و نام خود را رکوردهای گینس ثبت نمود!

ویدیو موتور گینسی برای بالا رفتن از درخت!

دستگاهی برای بالا رفتن از درخت! + فیلم

موتور گینسی برای بالا رفتن از درخت! + فیلم : امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی