نمناک اخبارحوادث دستگیری باند آدم خوار کرج
آدم خوار ، باند آدم خوار
ماموران پلیس امنیت عمومی استان البر اعضای باند اراذل و اوباش معروف به آدمخوار در حیدر آباد کرج را دستگیر کردند.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1394
بازدید : 8,511 نفر

رئیس پلیس امنیت و عمومی استان البرز افزود:اعضای باند اراذل و اوباش معروف به آدمخوار که با تخریب مغازه ها، درگیری و برهم زدن نظم عمومی ساکنان منطقه شاهین ویلای کرج، آرامش اهالی را به مخاطره افکنده بودند از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز دستگیر شدند.

 این مسئول گفت:در پی ایجاد درگیری، قمه کشی، عربده کشی، اخلال در نظم عمومی و تخریب یک باب مغازه چلوکبابی در شاهین ویلا کرج از سوی اعضای باند اراذل و اوباش به سرکردگی «ک» معروف به آدم خوار و نوچه‎هایش پیگیری موضوع و دستگیری این افراد در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود:تحقیقات نامحسوس برای شناسایی مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران اطلاع یافتند که به علت درگیری لفظی عده ای از اراذل و اوباش در قهوه خانه ای در آتشگاه باغستان هواداران آنها که از نوچه های باند اراذل و اوباش آدمخوار هستند برای فراری دادن دوستان خود به قهوه خانه مورد نظر مراجعت کرده اند.

سرهنگ صفایی ادامه داد:ماموران بلافاصله جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند که مشخص شد اعضای باند اراذل و اوباش با بر هم زدن نظم عمومی، تخریب مغازه، عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت اقدام به ضرب و جرح صاحب قهوه خانه و تعدادی دیگر از افراد کرده و سپس متواری شده اند.

سرهنگ محمد علی صفایی گفت:با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد لحظه به لحظه تحرکات آنها، در نهایت مخفیگاه سردسته باند آدمخوار و دو نفر از نوچه هایش که عاملان اصلی درگیری و قمه کشی بودند در منطقه حیدرآباد شناسایی شد و همگی آنها که چهار نفر بودند طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری باند آدم خوار کرج

دستگیری باند آدم خوار کرج
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 40
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 36 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف