باند آدم ربایان

دستگیری باند آدم ربایان پایتخت + تصاویر

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393کد مطلب : 11304زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس پلیس آگاهی تهران در خصوص دستگیری اعضای باند آدم ربایان تهران گفت: این افراد به خانواده گروگان 48 ساعت فرصت داده بودند تا وجه مورد نیاز آنها را تهیه کند.

سرهنگ محمدیان در خصوص دستگیری 4 باند آدم ربایان در پایتخت، اظهار داشت:در تاریخ اول آذرماه سال جاری فردی با مراجعه به پایگاه چهارم پلیس آگاهی اعلام کرد که فرزندش سعید 23 ساله ربوده شده و آدم رباها در یک تماس تلفنی درخواست یک میلیارد تومان وجه نقد داشتند.

آدم ربایان تهران
 
وی با اشاره به اینکه آدم رباها 48 ساعت به خانواده فرد ربوده شده فرصت داده بودند، گفت:این افراد گفته بودند در صورتی که وجه نقد تهیه نشود فرزندتان را به قتل می رسانیم.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد:پس از این موضوع، همکاران ما به صورت ویژه پرونده را مورد بررسی قرار دادند و موفق شدیم هویت احتمالی دو نفر از افرادی که در جریان آدم ربایی نقش داشتند شناسایی کنیم، اما این افراد که متوجه حضور پلیس در پرونده شده بودند پس از 48 ساعت گروگان را آزاد کردند.
محمدیان تصریح کرد:همکاران ما ترجیح دادند با تحمل بیشتری همه افراد را شناسایی و به طور همزمان دستگیر کنند که سرانجام در تاریخ 23 دی ماه سال جاری ساعت 5 صبح در یک عملیات همزمان در تهران، کرج و دو شهر حاشیه این افراد را دستگیر کردند.
وی با تأکید بر اینکه پرونده در دادسرای ناحیه 27 در حال رسیدگی است، گفت:جرم آدم ربایی مجازات سنگینی دارد، ضمن اینکه این چهار نفر هدف خود را دریافت پول اعلام کرده بودند.
در ادامه تصاویری از آدم رباها را مشاهده می کنید.
 
آدم ربایان پایتخت
 
 
 
گروگانگیری در تهران
 
عکس:ابوالفضل عرب جوادی و محسن عطایی

دستگیری باند آدم ربایان پایتخت + تصاویر

4.766
این مطلب مفید بود ؟624
برگرفته از فارس - /م
وبگردی