نمناک اخبارجامعه وحید رشته رئیس باند سارقان خودرو دستگیر شد!
باند سرقت خودرو ، سرقت لوازم خودرو
باند سرقت خودرو و لوازم خودرو در تهران متلاشی شد. سردسته این باند 4 نفره جوانی 31 ساله به نام وحید رشته بود.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1397

متلاشی شدن باند سرقت خودرو در تهران

مشرق:  سرهنگ علی شریفی با اعلام خبر دستگیری اعضای باند 4 نفره سرقت خودرو و لوازم آن گفت:تیم عملیات کلانتری 153 هنگام چک کردن دوربینهای مداربسته به موردی مشکوک شدند و بعد از بررسی بیشتر دریافتند که اعضای یک باند با استفاده از یک دستگاه پژوپارس مشکی در سطح منطقه اقدام به سرقت لوازم و ابزار خودروها می کنند.  

وی ادامه داد:با هماهنگی بازپرس ناحیه دادسرای 118 فرد مذکور شناسایی و محل زندگی وی در منطقه 18 مورد بررسی قرار گرفت. با هماهنگی مقام قضایی ماموران با ورود به منزل متهم تعداد بسیاری باند و آمپلی فایر کشف کردند.

رئیس کلانتری 153 شهرک ولیعصر تاکید کرد:در بررسیهای مقدماتی فرد مذکور به وجود همدستان خود اعتراف کرد که در یک عملیات، ماموران موفق شدند دیگر همدستان متهم را که 3 جوان 21 ساله، 22 ساله و 24 ساله هستند شناسایی و دستگیر کنند. رئیس این باند 4 نفره فردی 31 ساله به نام وحید رشته است که سابقه سرقت خودرو و محتویات خودرو را در پرونده دارد. 

رئیس این باند اعتراف کرده که با همکاری همدستان خود، در خیابان زمزم سرقت می کردند. تیم عملیاتی از محل اختفای اعضای این باند مقدار زیادی لوازم زیادی خودرو از جمله لاستیک خودرو کشف کردند. 

سرهنگ علی شریفی گفت:وحید رشته سابقه زیادی در سرقت خودرو و لوازم خودرو دارد و در این پرونده تاکنون 15 شاکی شناسایی شده اند.

انتهای پیام/م

باند سرقت خودرو در تهران متلاشی شد

وحید رشته رئیس باند سارقان خودرو دستگیر شد!
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟
3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف