نمناک اخبارحوادث دستگیری باند مخوف قتل در کشور
قتل ، باند قتل
این متهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه در مسائل خانوادگی به شما پول می دادند که فردی را بکشید؟ گفت: نه این قتل ها مربوط به مسائل خانوادگی خودم بود.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1394
بازدید : 3,400 نفر

تحقیقات از اعضای باندی که ١٣ نفر را در استان گلستان به قتل رسانده اند همچنان ادامه دارد. یکی از اعضای این باند به قتل دو نفر و عضو دیگر گروه به کشتن ١١ نفر اعتراف کرده است.

باند قتل
 
«حسین. س» ٤٣ ساله که به کشتن ١١ نفر اعتراف کرده است گفت:«درست است که ١١ فقره قتل انجام داده ام، اما همه فکر می کنند این قتل ها فقط به دلیل سرقت بوده، درحالی که بیشتر آنها مرتبط با موضوع مواد مخدر و برخی به دلیل مسائل خانوادگی بوده است». این متهم با اشاره به یک فقره قتل که باانگیزه سرقت به وقوع پیوست، گفت:«در یک مورد اعضای باند گزارش دادند در مکانی یک تراکتور وجود دارد که صاحب آن مواد مخدر و پول زیاد هم نگهداری می کند. به آنجا رفتیم و درنهایت با توجه به آنکه درگیر شده بودیم، برای جلوگیری از گیرافتادنبه دست پلیس، صاحب آنجا را کشتیم و فرار کردیم». «حسین. س» اضافه کرد:من از پول سرقت ها، ریالی را برای خودم نمی گرفتم و حتی تابه حال هم به اعضای گروه نگفته ام که ریالی از این سرقت ها را به من بدهید به دلیل اینکه خط کاری من مواد مخدر بود و دیگر اعضای گروه باانگیزه سرقت مرتکب جرم می شدند، در پرونده من هم سرقت مسلحانه درج شده است.
این مجرم مخوف به برخی از جرائم ارتکابی اش دریکی از کشورهای همسایه اشاره و خاطرنشان کرد:در آنجا من تریاک معامله می کردم و شغل اصلی ام قاچاق مواد مخدر است. هرزمانی که باشد راه مواد مخدر را انتخاب می کنم و حتی اگر دوباره به عقب برگردم، خط مواد مخدر را پیش می گیرم. «حسین. س» تأکید کرد:مواد مخدر را به دلیل سود زیاد انتخاب کردم و از اول هم کارم مواد مخدر بود و فقط هم تریاک جابه جا می کردم؛ به جز یک مورد مورفین که فقط به یکی از کشورهای همسایه جابه جا کردم، دیگر موارد همه فعالیت های مواد مخدرم در حوزه تریاک بود. «حسین. س» گفت:از سال ١٣٧٤ وارد خط مواد مخدر شدم و از سال ١٣٧٨قتل ها و سرقت هایم آغاز شد. بیشتر انگیزه قتل های من خانوادگی و مواد مخدر بوده است و در موضوع مواد، به دلیل اینکه پول من را بالا می کشیدند، آنها را می کشتم.
 
این متهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه در مسائل خانوادگی به شما پول می دادند که فردی را بکشید؟ گفت:نه این قتل ها مربوط به مسائل خانوادگی خودم بود. مسائل و اختلاف هایی پیش می آمد و من آنها را می کشتم. من تا هدف خاصی نداشته باشم کسی را نمی کشم؛ برای مثال اگر می دانستمیک فردی ١٠میلیون تومان پول دارد و من هم اسلحه دارم، در ابتدا می خواستم که بدون درگیری پول را بدهد و اگر مقاومت می کرد برای حفظ جان خودم و از ترس بلافاصله او را می کشتم. «حسین. س» درباره نحوه به دست آوردنسلاح های استفاده شده در سرقت ها و قتل ها، تأکید کرد:اسلحه ها را از یکی از فامیل هایم تهیه می کردم که آنها را از یکی از کشورهای همسایه خریداری می کرد و او هم اعدام شده است. این عضو خطرناک باند سارقان در بخش دیگری از این گفت وگو در پاسخ به این سؤال که آیا تصور می کرد توسط پلیس دستگیر شود، تصریح کرد:همیشه از طرف «حسین. د» -سردسته باند سارقان- احساس خطر می کردم، چون او همیشه در کار سرقت بود و شبانه روز به این کار می پرداخت و احتمال دستگیری او بسیار زیاد بود. از خودم بسیار مطمئن بودم که دستگیر نمی شوم چون کارم را بسیار خوب بلد بودم و آن را به صورت ماهرانه ای انجام می دادم و هیچ ردی از خودم به جا نمی گذاشتم.
 
او درباره اموال به دست آورده در سرقت ها و قاچاق مواد مخدر در ١٥ سال فعالیت مجرمانه اش، گفت:هیچ چیزی برایم نداشته است و مأموران هم رفته اند وزندگی ام را دیده اند و می دانند که هیچ چیزی ندارم. بیشتر سرقت هابه خاطر دوستانم بوده و چون می دانستند من مال سرقتی را برنمی دارم، از من سوءاستفاده می کردند و حق من را دوستانم می گرفتند و هیچ وقت سهم نمی خواستم و سرمایه ای که پسر «حسین. د» (یکی دیگر از سردسته های باند) دارد من ندارم.
 
«حسین. س» که چهار فرزند دارد، تأکید کرد:خانه ای دارم که آن را هم همسرم با کارگری به دست آورده و حتی ماشین را هم همسرم با کارگری تهیه کرده است. وی متذکر شد:خانواده ام از سرقت بسیار متنفر بودند، اما از قاچاق مواد مخدر خبر داشتند و مشکلی هم وجود نداشت؛ به همین دلیل هیچ وقتنمی گفتم، فلان جنس سرقتی است، چون از مال مردم بدشان می آید. «حسین. س» درباره پیش بینی اش برای آینده، گفت:من که اعدام خواهم شد، ولی از آینده فرزندانم که محصل اند و در دانشگاه درس می خوانندمی ترسم. ازنظر خودم اگر طناب به گردنم ببندند و از گرگان تا گنبد هم مرا ببرند ناراحت نمی شوم، اما فقط نگران آینده فرزندانم هستم. من پدر خوبی برای فرزندانم نبودم چون کارهایی انجام دادم که به هیچ عنوان فرزندانم خبر نداشتند و امروز که متوجه شدند، مطمئنم دچار آسیب های زیادی می شوند وزندگی برای آنها جهنم شده است. به جز اینکه بگویم شرمنده خانواده امشده ام هیچ حرف دیگری ندارم؛ آنها را بیچاره کرده ام.

دستگیری باند مخوف قتل در کشور

دستگیری باند مخوف قتل در کشور
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از عصرایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف