نمناک اخبارحوادث دستگیری اعضای 3 باند واردکننده مشروبات الکلی
مشروبات الکلی ، واردکردن مشروبات الکلی
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و انهدام سه باند بزرگ وارد کننده مشروبات الکلی به داخل کشورخبر داد.
تاریخ انتشار : 10 مهر 1395

انهدام سه باند بزرگ وارد کننده مشروبات الکلی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و انهدام سه باند بزرگ وارد کننده مشروبات الکلی به داخل کشورخبر داد. دادخدا سالاری گفت:در جهت مبارزه با دسیسه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ترویج فرهنگ منحط غربی و فساد در جامعه ایران و آلوده نمودن جوانان و سرمایه های کشور، ماموران اداره اطلاعات استان پس از بررسی و جمع اوری اطلاعات طی چهار مرحله در استان های مختلف اعضاء این سه باند را را شناسایی نموده اند.

وی اعلام داشت:اعضای این باند ها اقدام به وارد کردن محموله های مشروبات الکلی از مرزهای غربی به داخل کشور می نمودند.

این مقام قضائی عنوان کرد:در این رابطه بیش از 2000 لیتر و2500قوطی مشروبات الکلی خارجی به همراه هفت دستگاه انواع خودرو از متهمین کشف و توقیف گردیده است.

دادستان کرمان خاطر نشان کرد:تعداد 9 نفر در این رابطه دستگیر و هم اکنون در بازداشت به سر می برند و اقدامات جهت دستگیری دیگر اعضا این باند در حال انجام می باشد.

سالاری گفت:این محموله قبل از توزیع در سایر استان های کشور وهنگام عبور از پهنای استان کرمان با هوشیاری مامورین اداره کل اطلاعات استان مورد ضربه واقع شد و تمامی اعضای آن دستگیر شده اند.

باند وارد کننده مشروبات الکلی

سه باند بزرگ وارد کننده مشروبات الکلی در کرمان منهدم شدند

این مقام ارشد قضائی تصریح کرد:اعضای این باند به صورت حرفه ای در این مورد فعالیت داشته اند و از مرزهای غربی انواع محموله های را به داخل کشور وارد و اقدام به توزیع گسترده می کردند.

وی گفت:با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مشروبات الکلی، دستگاه قضائی در جهت امنیت جامعه و حفاظت از احکام و حدود اسلامی با متهمین و متخلفین مطابق مقررات با شدت برخورد می کند

دادستان عمومی وانقلاب کرمان در پایان از مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج)در اداره کل اطلاعات استان کرمان که در جهت برقراری امنیت بی وقفه در حال تلاش می باشند قدردانی کرد.

دستگیری اعضای 3 باند واردکننده مشروبات الکلی

دستگیری اعضای 3 باند واردکننده مشروبات الکلی
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف