ورزشگاه آزادی

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی والیبال ایران صربستان + عکس

تاریخ انتشار : 11 تیر 1395کد مطلب : 32935زمان مطالعه : 1 دقیقه
در اولین بازی تیم ملی والیبال ایران در مرحله سوم لیگ جهانی والیبال 2016 مقابل صربستان بانوان هم در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی حضور یافتند و به تشویق تیم ملی کشورمان پرداختند.

بانوان در ورزشگاه آزادی

بانوان ایرانی بعد از مدت ها دوباره به استادیوم آزادی راه پیدا کردند. در جریان بازی ایران و صربستان از هفته سوم لیگ جهانی فوتبال تعدادی از خانم های ایران موفق شدند به استادیوم راه پیدا کنند.

زنان در ورزشگاه آزادی0

بانوان حاضر در ورزشگاه آزادی

 تصاویر تلویزیونی که از مسابقات لیگ چهانی به نمایش در می آید تایید کننده حضور بانوان ایرانی در استادیوم است.

 این اتفاق در شرایطی رخ داده که میزبانی ایران در مسابقات لیگ جهانی مشروط به حضور بانوان در استادیوم شده بود و مسوولان فدراسیون والیبال رایزنی های گسترده ای را انجام دادند که بتوانند بانوان را به استادیوم آزادی بیاورند.
 
حضور بانوان ایرانی در استادیوم های ورزشی هرچند طبق قانونی نانوشته ممنوع بود اما در سال های نه چندان دور این ممنوعیت فقط به حضور در استادیوم های فوتبال محدود می شد و خانم های ایرانی اجازه داشتند دیدار های ملی بسکتبال و والیبال را از نزدیک ببنید.
 
البته حضور بانوان در این بازی با بلیط فروشی انجام نشده و به نظر می رسد فدراسیون والیبال به صورت گزینشی تعدادی از بانوان را برای حضور در استادیوم انتخاب کرده است. بانوانی که شامل بازیکنان والیبال ملی پوش هم می شده.
 
در طی 10 سال گذشته اما ورود بانوان برای دیدن بازی های ورزشی کاملا ممنوع بوده است و این اولین دیداری است که پس از سال ها مجوز حضور بانوان را هم دارد.
 
حضور بانوان ایرانی البته با پوشش تصویری تلویزیون همراه بود تا مساله میزبانی ایران را دچار مشکل نکند.

ورزشگاه آزادی ، تصاویر زنان در ورزشگاه آزادی والیبال

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
برگرفته از عصرایران -/م
نظرات
وبگردی