نمناک سرگرمیدیدنی ها تا حالا بانک پنیر دیدین؟! + تصاویر
بانک پنیر ، بانک
با عجیب و خنده دارترین بانک جهان بیشتر آشنا شوید! در این بانک پنیرهای مختلفی در خزانه آن نگه داشته می شود و هیچ پول نقدی در این بانک پیدا نمی شود.

بانک پنیر در ایتالیا

هرگاه نام بانک به میان می آید نا خود آگاه ذهن ها به سمت پول های کلان و سرمایه های هنگفتی که در آن سپرده گذاری شده می رود شاید هیچ فکر نکنید که بانک های دیگری نیز وجود داشته باشند که دیگر ملزومات افراد را نگهداری کند بانک عجیبی که با آن آشنا می شوید بانک پنیری نام دارد که در ادامه جزییات بیشتری در این باره می خوانید.

بانک امیلیانو یک بانک پنیری به حساب می آید چرا که پنیرهای مختلفی در خزانه این بانک پیدا می شود که هر جایی نمی توان آن را یافت. مردم پنیرهای خود را به بانک می سپارند تا به نحوه احسنت از آنها نگه داری شود.

بانک پنیر

درون خزانه بانک تمام مملو ازپنیرهای مختلف شده است که باید توی این منطقه برای کهنه و خوشمزه تر از آن ها استفاده کرد. ابن پنیرها نزدیک به 200 میلیون دلار ارزش دارند به همین علت بانک نیز تدابیر امنیتی شدید روی آن ها نصب کرده است.


بانک پنیر


این بانک در نظر دارد تا با استفاده از این پنیرها وام های مختلف نیز به مردم بدهد. در این بانک به نسبت قدمت پنیر وام های مختلف برای افراد نیاز مند داده می شود البته پنیر در مدت باز پرداخت در نزد بانک نگهداری می​شود.


بانک پنیر

تا حالا بانک پنیر دیدین؟! + تصاویر

تا حالا بانک پنیر دیدین؟! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از عصرخبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف