نمناک سرگرمیگوناگون باهوش ترین و کاری ترین سگ دنیا! + تصاویر
سگ ، سگ باهوش
زنی 56 ساله تصاویری از سگ خود را منتشر کرد که این سگ توانایی همه رفتارهایی که یک انسان در روز انجام می دهد را به طور شگفت انگیز و باور نکردنی کسب کرده است.

اگرچه تمامی سگ ها باهوش هستند، اما برخی از نژادها در انجام مهارت های خاص از نژادهای دیگر باهوش ترند. ما می دانیم که هر سگی متفاوت است و برخی از آن ها جزو باهوش ترین ها هستند و در یک مهارت خاص تبحر ویژه ای دارند،در این بخش به معرفی سگی پرداخته ایم که این سگ به خاطر هوشمندی و توانایی کار کردنش با بکار گیری آموزش های صاحبش شگفت انگیز ترین و کاری ترین سگ جهان شناخته شده است.
جانت برتون 56 ساله  صاحب سگی است که توانسته با آموزشهای لازم کارهایی نظیر حمام ،اتو کردن پیانو زدن انجام بازی تنیس و دیگر کارها را به او یاد دهد.

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

این خانم گفته من توانستم به سگم یاد دهم که چگونه مثل یک دکتر لباس بپوشد و رفتار کند همچنین او خیاطی را هم یاد گرفته این سگ دو  سال و نیمه حتی می تواند روزنامه بخواند نکته جالب اینکه این حیوان حتی زودتر از یک انسان توانایی راه رفتن را کسب کرد او در نه ماهگی می توانست راه برود.

سگ باهوش

سگ باهوش

سگ باهوش

باهوش ترین و کاری ترین سگ دنیا! + تصاویر

باهوش ترین و کاری ترین سگ دنیا! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 33
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 28 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف