نمناک سرگرمیدیدنی ها معرفی باهوش ترین پلیس جهان + تصاویر
پلیس ، پلیس باهوش
باهوش ترین پلیس جهان معرفی شد این مآمور توانسته با کمک حافظه تصویری خود نزدیک به هزار مظنون جرم را دستگیر کند و لقب پلیس حافظه را کسب کرده است.

 باهوش ترین پلیس جهان را بشناسید

حافظه را نوعی فعالیت در ذهن تعریف می کنند که این امکان را برای ما فراهم می کند که حالاتی مثل احساسات و فکر ها و حتی درد ها را مجددا در فکر خود باز سازی کنیم این فعالیت در برخی از افراد بسیار باورنکردنی پیش می رود و مغز آنها را در خیلی از موارد به چالش می کشد چنانچه فردی منحصر به فرد از او درست می کند،در این گزارش، مأموری که به عنوان باهوش ترین پلیس جهان معرفی شده را بیشتر بشناسید.
 
یکی از مأموران پلیس میدلندز، منطقه ای در انگلستان که توانسته است با کمک حافظه تصویری خود نزدیک به هزار مظنون جرم را دستگیر کند، لقب «پلیس حافظه» را کسب کرده است.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران، اندی پوپ تا به حال بیش از 850 مجرم را با کمک قدرت بالای تشخیص چهره خودش دستگیر کرده و به قانون تحویل داده است.
 
پلیس
 
 
گفتنی است، استعداد این پلیس 38 ساله حتی به او کمک کرده است تا یک دزد را که عکس او را سال قبل دیده بود، دستگیر کند و در موردی دیگر هم توانسته است مظنون را فقط با تشخیص خال روی صورتش بشناسد.
 
پلیس
 
پلیس حافظه هر روز نیم ساعت قبل از ساعت اداری در اداره پلیس حاضر می شود و بعد از نشستن پشت سیستم خود عکس مظنون هایی که با دوربین های مداربسته گرفته شده اند را می بیند و هنگام ناهار خوردن هم همان عکس ها را مرور می کند تا آن ها را حفظ کند.

پلیس

معرفی باهوش ترین پلیس جهان + تصاویر

معرفی باهوش ترین پلیس جهان + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف