نمناک اخبارسیاست باید اهواز را از ایران جدا کرد!
اهواز ، شبکه العربیه
در بحبوحه حملات عربستان سعودی و چند کشور دیگر به مردم یمن و کشتار آنان، شبکه العربیه در یادداشتی گستاخانه خواهان «جدا کردن اهواز از ایران» به منظور آنچه «دفاع از مردم و اراضی عربی» خواند، شد.
تاریخ انتشار : 9 فروردین 1394

 در حالی که مردم کشور عربی و اسلامی یمن با حملات جنگنده های عربستانی و چند کشور دیگر مواجه هستند، شبکه العربیه در یادداشتی وقیحانه خواستار جدا کردن اهواز (خوزستان) از ایران شد.

در یادداشت گستاخانه شبکه سعودی العربیه بدون اشاره به کشته شدن مردم بیگناه یمن در حملات عربستان سعودی، شورای همکاری خلیج فارس (به جز عمان) و چند کشور دیگر و سکوت آنان در قبال مظلومیت فلسطینیان، حملات به یمن را «نشانه ای برای دفاع از مردم و سرزمینهای عربی» خواند!
در یادداشت وقیحانه شبکه سعودی، بر «جدا کردن اهواز از ایران» تاکید شده و نویسنده آن همچنین خواهان «خداحافظی ایران» با منابع خدادادی نفت و گاز این منطقه شده است.
یادداشت وقتی مضحک تر و وقیحانه تر جلوه می کند که در آن این شبکه از واژه ای نامانوس در قاموس و فرهنگ سیاسی عربستان سعودی استفاده شده و آن واژه کلمه ای نیست به جز «آزادی».
العربیه که همواره حامی و مبلغ سیاستهای عربستان سعودی در سرکوب اولین و ابتدایی ترین حقوق مردم این کشور (از قبیل حق رانندگی برای زنان) بوده و هیچ حقوقی برای شیعیان ساکن مناطق شرقی قائل نیست، جدایی اهواز از ایران را برای «آزادی» آن لازم می داند!
در گزارش شبکه سعودی، نویسنده خواستار خواستار جدا کردن اهواز از ایران شده و همچنین خواهان «خداحافظی ایران» با منابع خدادادی نفت و گاز این منطقه شده است.
در بخش دیگری از این یادداشت متوهمانه و گستاخانه، «ارائه شکایت به شورای امنیت سازمان ملل پیشنهاد شده تا به ادعای این شبکه سعودی درباره «اشغال شدن اهواز تحقیق شود».

باید اهواز را از ایران جدا کرد!

باید اهواز را از ایران جدا کرد!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 53
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 38 15
نظر کاربران
جلیل

جلیل

جرات دارن بیان اهواز رو از ما بگیرن آخه این بی غیرتهای کثیف؟

پاسخ دادن 3 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف