نمناک دنیای مدگوناگون با "تس هالیدی" مانکن 130 کیلوگرمی آشنا شوید + تصاویر
تس هالیدی ، مدلینگ چاق
"تس هالیدی" اولین مدلینگ سایز 22 در جهان است . این مدلینگ جنجالی فیس بوک و اینستاگرام در سن 30 سالگی با وزنی تقریبا 130 کیلوگرمی برای بار دوم باردار شده است.

"تس هالیدی " اولین مانکن چاق دنیا با وزن 130 کیلوگرم

 “تس هالیدی”، اولین مدل سایز 22 جهان، سوژه جنجالی فیسبوک و اینستاگرام در یک سال گذشته بود که همزمان توانست طوفانی در دنیای مُد به پا کند.تس هالیدی مانکن سرشناسی است که به عنوان مدل بزرگ سایز فعالیت می کند. او 30 سال سن دارد و حدود 4 سالی است که جزء 6 مانکن سرشناس بزرگ سایز شناخته می شود. تس دارای قد 165 سانتی متری و وزن 127 کیلوگرمی می باشد.

تس هالیدی

تس هالیدی

تس هالیدی مدلینگ 130 کیلوگرمی

 عکس های تس هالیدی و زندگی خصوصی اش

او با اندام باور نکردنی بسیار چاق خود و با وزن 130 کیلوگرمی خود ، دارای سایز 22 می باشد و خود را زیباترین می داند و سعی می کند تا به همه ثابت کند که آدم های چاق هم خوشگلی خودشان را دارند .او در مصاحبه های متععد خود بارها گفته است که تمام تلاشش را می کند تا خانم های پاق هم باور کنند که زیبایی انها کمتر از خانم های دیگر نیست.

تس هالیدی

تس هالیدی اولین مدلینگ سایز 22 در جهان

 تس در سال 2012 با یک تاجر و هنرمند استرالیایی به نام نیک هالیدی آشنا شد و در سال 2014 نامزد کردند. تس در 20 سالگی اولین تجربه مادر شدن را تجربه کرد و حالا پس از 10 سال بار دیگر باردار شده است.

عکس تس هالیدی

عکس تس هالیدی و نامزدش

عکس تس هالیدی

عکس تس هالیدی در کنار نامزد و پسرش

تس هالیدی

عکس تس هالیدی و پدر و مادرش

تس هالیدی ، بارداری دوم "تس هالیدی" مانکن 130 کیلوگرمی + تصاویر خانوادگی

با "تس هالیدی" مانکن 130 کیلوگرمی آشنا شوید + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 23
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف