نمناک ورزشرشته های ورزشی در تیم ملی بحث قرمز و آبی نداریم
امید ابراهیمی ، تیم ملی
امید ابراهیمی پیش از تمرین امروز تیم ملی فوتبال در پایان صحبت های خود گفت اینجا بحث ملی است و همه مردم یک نگاه به تیم کشورشان دارند. دیگر بحث استقلال و پرسپولیس نیست.
بازدید : 1,464 نفر

امید ابراهیمی پیش از تمرین امروز تیم ملی فوتبال اظهار داشت:اول از همه سال نو را به همه تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی باشد. چند روز قبل یک اردو داشتیم و تمرینات خوبی را انجام دادیم. امیدوارم یک بازی خوب روز پنچشنبه داشته باشیم.

وی درباره جوانگرایی تیم ملی افزود:همه با هم خوب و رفیق هستند. هر کسی دوست دارد به تیم ملی کشورش کمک کند. جوانان نیز انگیزه دارند اما همه می خواهند با تمرینات خوب به تیم ملی کمک کنند.

هافبک تیم ملی تصریح کرد:از الان نمی توانم نتیجه را پیش بینی کرد. فوتبال امروز غیرقابل پیش بینی است و تیم های بزرگی بودند که مقابل تیمهای کوچک نتیجه نگرفتند. اگر صحبت های کی روش را مدنظر قرار دهیم، با قدرت کامل به زمین می رویم.

 

امید نوروزی

ابراهیمی درباره زمین تمرین تیم ملی عنوان کرد:تیم ملی باید امکانات بهتری داشته باشد. در اردوی قبلی نیز در زمین خوبی تمرین کردیم اما بهترین زمین ایران ورزشگاه آزادی است. مسئولان تلاش می کنند تا زمین خوبی داشته باشیم.

وی در پایان درباره رایگان بودن بازی برای هواداران گفت:هواداران همیشه یاور تیم ملی بودند. اینجا بحث ملی است و همه مردم یک عرقی به تیم کشورشان دارند. دیگر بحث استقلال و پرسپولیس نیست. سعی می کنیم که بازی خوبی را ارائه دهیم که با پیروزی همراه باشد.

در تیم ملی بحث قرمز و آبی نداریم

در تیم ملی بحث قرمز و آبی نداریم
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از دانا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف