نمناک اخبارجامعه آخرین مهلت بخشودگی جرایم رانندگی 96 اعلام شد
بخشودگی جرایم رانندگی 96 ، بخشودگی پرداخت جرایم رانندگی
به گفته معاون حقوقی و پارلمانی راهنمایی و رانندگی ناجا پرداخت بخشودگی جرایم رانندگی 96 تا پایان آذرماه سال جاری است و این مهلت تمدید نخواهد شد.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396

اعلام آخرین مهلت بخشودگی جرایم رانندگی 96

سرهنگ محمد ترحمی ضمن بیان اینکه مهلت بخشودگی پرداخت جرایم رانندگی تا پایان آذرماه سال جاری است، ابراز داشت:بر اساس قانون بودجه سال 96 کشور آن دسته از جرائمی که دو برابر شده و تا قبل از سال 95 است این جرائم تا پایان آذر سال جاری مورد بخشش قرار گرفته و شهروندان فرصت دارند تا این بازه زمانی نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این فرصت قابل تمدید نخواهد بود، افزود:آخرین سالی است که مجلس تصمیم بر بخشودگی جرائم دیرکرد رانندگی را گرفته و این قانون را در برنامه بودجه لحاظ می کند و به نیروهای راهنمایی و رانندگی نیز اعلام و مردم نیز تا پایان فصل پاییز مهلت دارند تا نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

بخشودگی جرایم رانندگی 96

بخشودگی جرایم رانندگی 96

معاون حقوقی و پارلمانی راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه قانون بخشودگی دیرکرد جرائم راهنمایی ورانندگی از یکم دی ماه به حالت عادی خود باز خواهد گشت، ابراز داشت:از همه شهروندان تقاضا داریم تا پرداخت بدهی خود را به روزهای آخر موکول نکنند.

وی افزود:در سال گذشته با فراخوان این قانون به علت حجم بالای تقاضا با نواقص سیستمی مواجه شدیم که همین امر تسهیل کار شهروندان را به تعویق خواهد انداخت لذا بهتر است تا قبل پایان زمان مقرر نسبت به پرداخت آن اقدام شود.

ترحمی تاکید کرد:مردم از هم اکنون به فکر باشند تا آن دسته از جرائمی که تخفیف گرفته را پرداخت کنند تا مشکلی برای آن ها ایجاد نشود و بتوانند از این خدمات به نحو شایسته بهره ببرند.

بخشودگی جرایم رانندگی 96 تمدید نخواهد شد

آخرین مهلت بخشودگی جرایم رانندگی 96 اعلام شد
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 115
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 64 51
نظر کاربران
عبدالله نجیمی

عبدالله نجیمی

تقاضا دارم مدت جرایم وبخشودگی آن را تمدید کنید چون به خاطر زلزله ۵شنبه ۳۰ آذر زلزله۰ وتعطیل بوده ادارهجات

پاسخ دادن 70 14
محمد

محمد

واقعا کاش قانون برای همه اجرا می شد. نه فقط بد بخت بیچاره ها

پاسخ دادن 9 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف