نمناک سرگرمیدیدنی ها بدترین شغل در اسکاتلند + عکس
بدترین شغل ، شغل
یک کارواش در کشور اسکاتلند بدترین شغل بریتانیا را به یکی از کارمندانش داده است،این کشور فردی را در لباس مخصوص باب اسفنجی قرار داده است تا برای این کارواش تبلیغ انجام دهد.

بدترین شغل در بریتانیا

تبلیغات در همه شغل ها وجود دارد که افراد با اقداماتی سعی بر رونق پیدا کردن مشتری های خود دارند،اما یک کارواش در کشور اسکاتلند بدترین شغل بریتانیا را به یکی از کارمندانش داده است،این کشور فردی را در لباس مخصوص باب اسفنجی قرار داده است تا برای این کارواش تبلیغ انجام دهد.

مردم بریتانیا شغل این فرد را بدترین شغل دنیا میدانند

 بدترین شغل

بدترین شغل در بریتانیا تبلیغ برای یک کارواش است

مسئولان این کارواش در کشور اسکاتلند، یکی از کارمندان خود را در منطقه محدوده سرعت 40 مایل در ساعت جاده سر هری لودر در ادینبرگ این کشور فردی را در لباس مخصوص باب اسفنجی قرار داده است تا برای این کارواش تبلیغ انجام دهد.
 
بدترین شغل

بدترین شغل در بریتانیا تبلیغ برای یک کارواش است

بسیاری از مردم بریتانیا شغل این فرد را بدترین شغل در بریتانیا نامیده اند چرا که این فرد باید ماشین هایی را که از کنار او با سرعت رد می شوند را تحمل کند و یا اینکه در ساعات شلوغی جاده، دود اگزوزها هستند که او را آزار می دهند.

بدترین شغل در اسکاتلند + عکس

بدترین شغل در اسکاتلند + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف