نمناک سرگرمیدیدنی ها بدشانس ترین عروس و داماد + تصاویر
داماد ، حادثه بد برای داماد
خبر تصادف تازه داماد با فراری اجاره ای تبدیل به یکی از اخبار پربازدید در شبکه های اجتماعی شده است این داماد از شانس بد، فراری را به دیوار کوبید و خسارت سنگینی برجای گذاشت.

له شدن فراری 240 هزار پوندی توسط داماد

این داماد قرار بود 5 هزار پوند برای یک شبانه روز اجاره فراری بپردازد اما حالا مجبور است مبلغی بسیار بیشتر از این رقم به عنوان خسارت پرداخت کند.

خیلی باید انسان بد شانسی باشی تا در روز دامادیت، خودروی اجاره ای 240 هزار پوندی( 1200000000تومانی)را به دیوار بکوبید!متأسفانه این اتفاق برای دامادی به نام عثمان علی در بیرمنگام انگلیس افتاده و روز دامادی و ازدواجش را به ناراحتی و غصه تبدیل ساخته است.

جریان از این قرار است که آقای داماد این خودرو را برای یک شبانه روز به مبلغ ودیعه 5000 پوند، اجاره می کند و غافل از اینکه در روز حادثه در کنار عروس خانم، در حالیکه از سواری خودروی گران قیمت اجاره ای خیلی لذت نبرده بودند که دریک پیچ، بجای ترمز پا را روی پدال گاز فشرده و در نتیجه تصاویری به این شکل از تصادف با دیوار یک منزل خلق کرده است.


ماشین عروس له شده

عروس و داماد بدشانس

بدشانس ترین عروس و داماد + تصاویر

بدشانس ترین عروس و داماد + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 24
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 16 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف