نمناک سرگرمیگوناگون دردسرهای بدشانس ترین میلیاردر جهان + تصاویر
میلیاردر ، ماشین
مرد میلیاردر اهل سیدنی بعد از آتش گرفتن ماشین گران قیمتش، مورد سرقت نیز قرار گرفت که به عنوان بدشانس ترین میلیاردر جهان سوژه رسانه ها شد.

 بدشانس ترین میلیاردر جهان

دردسرهایی که برای این مرد پولدار بوجود آمده خیلی عجیب و با نهایت بدشانسی برایش رقم خورده است،مرد میلیاردر اهل سیدنی بعد از آتش گرفتن ماشین گران قیمتش، مورد سرقت نیز قرار گرفت که به عنوان بدشانس ترین میلیاردر جهان سوژه رسانه ها شد.
 
تن شوکلا، فرد پولداری اهل سیدنی استرالیا است که با بلاهایی که سرش آمد، آرزو می کند که روز شنبه را در خانه خود می ماند و از روز خود لذت می برد.

شوکلا با خودروی فراری خود که 18 هزار دلار قیمت داشت از خانه بیرون زده بود و برای گرفتن پول نقد جلوی باجه دستگاه خودپرداز بانکی ایستاد اما زمانی که پول را گرفت، خودروی او خود به خود آتش گرفت و سوخت.

اوضاع برای تن شوکلا از این بدتر نمی شد که در حین سوختن خودرو و در حالیکه همه به او کمک می کردند تا آتش را خاموش کنند، یکی از افراد در حال کمک ، رایانه همراهش را دزدید.

گفتنی است؛ نیروهای پلیس سیدنی این مورد را مشکوک نمی دانند.
 
میلیاردر
 
میلیاردر
 
میلیاردر
 
میلیاردر

دردسرهای بدشانس ترین میلیاردر جهان + تصاویر

دردسرهای بدشانس ترین میلیاردر جهان + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف