نمناک ورزشگوناگون بدلکاری عاشق پرش از روی ماشین + عکس
بدلکاری ، بدلکار
مردی سوئدی به نام اوسینی ایزا گوبیتکا با بدلکاری بی نظیر و با شهامت خود از روی خودروهایی با سرعت بالا می پرد و تا به حال دچار هیچ مصدومیتی نشده است.
بازدید : 2,733 نفر

بدلکاری حرفه ای ورزشی است که باید دل شیر داشته باشید تا این در این زمینه فعالیت کنید این حرفه مهارت و شهامت زیادی می طلبد و هرکسی نمی تواند در این عرصه فعالیت کند این حرفه یک نوع حرکت فیزیکی فوق العاده و غیر معمول است که نیازمند کسب مهارتهای منحصر بفردی است که در جهت اهداف هنری صورت می گیرد. در این مطلب با مرد بدلکاری آشنا می شوید که با وجود خطرهای احتمالی در انجام دادن بدلکاری هایش هیچ وقت صدمه ای ندیده است.
"آل پرنده" بدلکاری با دل و جراتی است که علاقه بسیاری به پریدن از روی خودروها دارد. این مرد با خودرو و موتورسیکلت های پرسرعت بدلکاری خود را انجام می دهد و تا به حال هیچ وقت مصدوم هم نشده است.

بدلکار پرنده

این مرد در خیابان یا پیست منتظر خودرو پرسرعتی می شود که به طرفش می آید و دقیقا در آخرین لحظه با یک پرش بلند و بی نظیر از روی خودرو رد می شود. این کار را تنها درفیلم ها با چندین و چند وسیله ویژه و مختلف شاهد بوده ایم.
این بدلکار سوئدی به نام "اوسینی ایزا گوبیتکا" تا به حال از روی مدل های مختلف خودروها پریده است و در میان آن ها حتی می توان به لامبورگینی اشاره کرد که با سرعت 121 کیلومتر برساعت به سمت وی می آمد.
او در مورد بدلکاری های خود می گوید:" من در همه لحظات این کار تصاویر را در ذهن خودم بازسازی می کنم و به همین علت تا به حال هیچ حادثه ای نبوده است. "

بدلکاری عاشق پرش از روی ماشین + عکس

بدلکاری عاشق پرش از روی ماشین + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از جهان نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف