نمناک ورزشفوتبال بدل های کریستیانو رونالدو در ایران + تصاویر
رونالدو ، نسرین مقانلو
نسرین مقانلو چندی قبل تصویری از شباهت پسرش با کریستیانو رونالدو منتشر کرده بود؛ تصویری که در بسیاری از سایت ها بازنشر شد.
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1394

نسرین مقانلو در بخشی از گفت وگوی خود با «خبرآنلاین» درباره شباهت پسرش به رونالدو گفته است که پسرش "اینجا نیست و در آمریکاست و در تیم دانشگاه خودش بازی می کند. چون پدرش هم آنجا مربی است و اینها تیم هایی دارند که بچه های خودشان هستند و هفته ای یکی دو روز برای تمرین می روند".

پسر نسرین مقانلو

 

او در پاسخ به پرسشی درباره شباهت پسرش به بازیکن مشهور تیم فوتبال رئال مادرید، گفت:آره خیلی شبیه است؛ ولی از نزدیک ببینید بچه من خوشگل تر است. چشم های درشت تر و پوست سبزه تری دارد، ولی خیلی شبیه است. در مدرسه در آمریکا هم به او می گویند. برایش توضیح دادم که همه خوششان آمده و گفتم اینجا به تو نمی گویند عرشیا خلیلیان، گفتند «کریستیانو مقانلو». می خندید. ولی خودش هم خوشحال بود و گفت اگر دوستان ورزشی را دیدید از آنها تشکر کنید.
 
حالا خبرآنلاین عکسی از یک پسر جوان منتشر کرده که او هم شباهت زیادی به کریس رونالدو دارد.
بدل کریستیانو رونالدو
 
 
در توضیح این عکس آمده است:شهرت فوق العاده زیاد رونالدو باعث شده افرادی که از نظر ظاهری شباهت کوچکی با این ستاره دنیای فوتبال دارند، طوری لباس بپوشند و ظاهرشان را آرایش کنند که شبیه کریستیانو باشند. یکی از این نفرات، جوانی است که در شهر قدس تهران زندگی می کند و از نظر چهره و هیکل، شباهت زیادی با رونالدو دارد.

بدل های کریستیانو رونالدو در ایران + تصاویر

بدل های کریستیانو رونالدو در ایران + تصاویر
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 197
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 101 96
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف